T-ballový Joudrs Indoor Cup pod taktovkou Eagles – 12.2.20013

T-ballový Joudrs Indoor Cup pod taktovkou Eagles – 12.2.20013

Mladé hráčky a hráči Eagles Praha opanovali t-ballový Joudrs Cup, který hostila tenisová hala LOB v pražských Bohnicích.

15 malých nadějí pálkovacích her, bylo rozděleno do dvou týmů, které byly s ohledem na rozpis turnaje doplňovány na plný počet devíti hráčů. Konkurenty v souboji o prvenství byly dva týmy domácích pořadatelů Joudrs Praha a Trhové Sviny. Herní vyzrálost Eagles byla znát a turnajem procházela družstva bez zaváhání. Zápasy sloužily k osvojování dovedností, které si děti mohly vyzkoušet zatím pouze v trénincích. Ve finálovém utkání se střetli zástupci Eagles proti sobě, s ohledem na nízký počet hráčů doplnily kádry 3 hráči Joudrs, aby se mohlo hrát 9 na 9. Eagles, tak obsadili na Joudrs Indoor Cupu v t-balle první a druhé místo.

Turnaj sloužil hlavně k tomu, aby si nový hráči po delší pauze vyzkoušeli zápasové nasazení a osvojovali si herní návyky. Ostatním se průběhem turnaje dařilo úspěšně plnit pokyny, které získávají v trénincích. Hlavně vzhledem k těmto aspektům se dá turnaj hodnotit, jako úspěšný.

Turnaje se zúčastnili: Matyáš Smola, Roberto Enriquez, Jakub Hajný, Denis Herůfek, Filip Zavřel, Honza Uhlík, Emma Beňová, Nela Pichlová, David Víšek, Matyáš Polášek, Kristián Polášek, Eda Pára, Bertík Pražák, Martin Láska, Jáchym Pechlát. Trenéři: Jan Beneš, Pepa Zelinka, Karel Vohánka, Juan Carlos.

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE

Advertisement

Facebook

O víkendu byly v akci všechny dospělé týmy Eagles. Baseballisté zakončili základní část třemi výhrami s moravskými soupeři. Severočeské „menu“ čekalo na softballisty, kteří si odnášejí ze čtyř zápasů bilanci 3-1. Ženy se v..

1 likes, 0 comments4 hours ago

Ladies day na Eagles 2018

To nejlepší z Ladies day na Eagles 2018. Na akci se vybralo téměř 120 000 Kč a přispět můžete i nadále díky projektu Každý odpal pomáhá. Děkujeme všem za podporu. Go Eagles!!!

22 likes, 0 comments14 hours ago

Twitter

Reklama