1. JARNÍ HOMERUN – EAGLES vs ARROWS OSTRAVA – 7.4.2014

1. JARNÍ HOMERUN – EAGLES vs ARROWS OSTRAVA – 7.4.2014

Eagles využili dobrého začátku a pak kontrolovali průběh utkání až do vítězného konce, 11-4

Sedm doběhů v prvních třech směnách umožnilo Pražským Orlům rozhodnout toto klání hned z kraje zápasu.

Sebeobětovací odpal Matěje Hejmy, dvoubodový homerun Jana Drábka, RBI single Jana Homolky a RBI single Rudy Pelzla v první směně a RBI triple Petra Zýmy a RBI single Matěje Hejmy v druhé směně dala pořádný vítr do křídel Pražských Eagles a jejich ofenzívě.

Matěj Hejma zaznamenal čtyři stažené body (RBI) a tři úspěšné odpaly.

Bradley Merritt vymazal Ostravské pálkaře při jeho úřadování na kopci. Arrows se podařil jen jeden hit proti Merrittovi. Merritt umožnil za čtyři směny práce na kopci pouze jeden doběh, dal dvě mety zdarma a vystrikeoutoval čtyři pálkaře.

Eagles rychle vyrovnali druhou silnou směnu Ostravy a zaznamenali hned dva doběhy v dohrávce.

Další tři doběhy Eagles nakupili v dohrávce čtvrté směny. Matěj Hejma začal směnu třímetovým odpalem, na který doběhli Laube a Zýma P. Potom následoval hned dvoumetový odpal Jana Drábka, který tím poslal domů Hejmu.

Poslední tři směny zápasu odházel Matěj Hušek a bez komplikací vítězství udržel.

Advertisement

Facebook

Poslední homerun 2017

Tým současných či bývalých hráčů Eagles Praha při své premiérové účasti na tradičním turnaji Poslední homerun získal první místo !!! V týmu se setkalo mnoho generací a z tribun ho hnal za vítězstvím mohutný FanClub.

10 likes, 0 comments5 hours ago

Baseballová reprezentace polyká tréninkové dávky na americkém turné v Severní Karolíně. Eagles reprezentuje trio Marek Chlup, Matěj Hejma a Tomáš Duffek

19 likes, 0 comments2 days ago

Twitter

Reklama