EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs KOTLÁŘKA PRAHA – GAME 1 – 17.4.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs KOTLÁŘKA PRAHA – GAME 1 – 17.4.2014

Kotlářka Praha poráží Eagles Praha 5-4 díky velkému comebacku

Vstupujíc do dohrávky deváté směny drželi Eagles Praha pohodlné dvoubodové vedení, ale Kotlářka Praha se nevzdala a předvedla velký obrat ve středečením večerním zápase a porazila Pražské Eagles 5-4.

Jan Pojer za Eagles měl dva stažené body a v šesté směně odpálil homerun.

Rick van Dijck skvěle odházel za Eagles. Kotlářce se na něj podařilo mít pouze jeden odpal. Nedovolil žádný doběh, nedal žádnou metu a měl čtyři strike outy během 3 1/3 směny.

Thomas Macy si připsal výhru v zápase. Dovolil však dva doběhy v jedné směně na dva odpaly a jednu metu zdarma.

Viktor Šmidt si připsal prohru v zápase, když v poslední směně i za přispění chyb v poli se mu podařilo zaznamenat pouze dva outy, dal dvě mety zdarma, měl jeden strike out, avšak tři běžci Kotlářky doběhli domů, z nichž  ani jeden nešel na vrub Šmidta.

Na začátku třetí směny se Eagles ujali vedení, 1-0.

Kotlářce však dlouho nečekala na odpověď a skórovala v dohrávce směny hned dvakrát. Bodovali díky sebeobětovacímu odpalu Jacksona Brebnera a možnosti v obraně.

Jackson Brebner také zařídil vyrovnání v deváté směně, když na jeho single doběhly dva body.

Advertisement

Facebook

Hlavní trenér bronzového týmu Eagles Green Arnošt Gütling hodnotí vystoupení týmu na turnaji Ķrčanda, na kterém ziskal bronzové medaile.

19 likes, 1 comments6 hours ago

Velký úspěch se povedl softballistkám na domácí Krčanda. V mezinárodním turnaji, který spadá do gesce organizace PONY Baseball and Softball, obsadil v konkurenci 16 týmů krásnou třetí pozici a získal tak bronzové medaile. Gratulujeme..

50 likes, 0 comments17 hours ago

Twitter

Reklama