Ženy bronzové v extralize 2017

Eagles na dva outy obsazují metu po chybě spojky. Single Bekové posílá Sabinu Boreckou na třetí metu. Natálie Kopicová odpaluje hit do levého pole a Borecká skóruje.

Kadetky vícemistryně 2017

Na domácí půdě bojovaly o medaili na MČR. Po vítězství ve skupině se ve finále utkaly s vítězem turnaje Tempo Titans a jsou tak vícemistryně ČR 2017.

U11 mají titul na OPEN MČR v Coachballu 2017

V Chomutově bojovali 7.10. a 8.10. na MČR. Ve finále poráží Hrochy z Havlíčkova Brodu a vezou domů titul mistra ČR 2017.

Kadeti jsou vícemistry 2017

V Blansku bojovali od 29.9. do 1.10. o titul mistra ČR. Nestačili až ve finále na Draky Brno a jsou tak vícemistry pro rok 2017.

Žákyně bronzové na MČR 2017

V Ostravě na Arrows od 29.9. do 1.10.2017 bojovaly o titul mistra ČR. Vezou domů bronzové medaile.

U13 bronzoví na MČR 2017

V Brně bojovali ve final four o titul mistra ČR. Vezou domů bronzové medaile.
Výsledky zápasů.

U9 slaví titul na OPEN MČR 2017

Na domácí půdě vybojovali U9 zlaté medajle a patří jim tak titul Mistra České Republiky v roce 2017.
OPEN MČR se konalo pod hlavičkou softbalové asociace v Eagles Parku v  sobotu 23.9.2017.
Pořadí jednotlivých týmů.

U9 bronzoví na MČR v Coachballu 2017

Na Sabatu od 8.9. vybojovali U9 třetí místo.

U15 druzí na Českém baseballovém poháru 2017

Po těsné prohře 6:7 s Draky Brno získávají baseballisté pohár za druhé místo.

Cesta v CEB Cup 2017 skončila ve finále s Draci Brno.

Po prohře 5:0, tak baseballisté vezou do Prahy pohár za druhé místo.

3. místo vezou U9 z Kladenského kahanu

Druhá turnajová prověrka týmu U9 proběhla v neděli 18. února v krásné nafukovací hale v Kladně za účasti 4 týmů. Tentokrát jsme na turnaj vzali především děti, které nebyly na prvním turnaji v Liberci a hlavně jsme byli zvědaví na první ostrý zápasový start našich...

3. místo vezou U9 z Kladenského kahanu

Druhá turnajová prověrka týmu U9 proběhla v neděli 18. února v krásné nafukovací hale v Kladně za účasti 4 týmů. Tentokrát jsme na turnaj vzali především děti, které nebyly na...

Jak dopadnou Eagles v anketách o nejlepšího sportovce městské části Praha 4 za rok 2017?

Městská část Praha 4 pokračuje v započaté tradici a také za letošní rok bude vyhlašovat Anketu o nejlepšího sportovce. V anketě je vyhlášeno 5 kategorií, a zde jsou naše želíska...

Super prověrka U9

Po třech měsících intenzivní zimní přípravy jsme s týmem vyrazili na první turnajovou prověrku našich nově získaných dovedností. A rovnou jsme měli čelit týmům z kategorie U11 na...

 W
Počet vítězství
L
Počet proher
GB
Games behind leader
Draci Brno200
Arrows Ostrava121.5
Kotlářka Praha011.5
  • Pátek 31.03.2017
    [0] Třebíč Nuclears [4] Eagles Praha
    19:00
  • Sobota 01.04.2017
    [19] Eagles Praha [10] Třebíč Nuclears
    16:00
  • Sobota 08.04.2017
    [1] Eagles Praha [2] Skokani Olomouc
    13:00
  • [8] Eagles Praha [1] Skokani Olomouc
    16:00
  • Středa 12.04.2017
    [21] Draci Brno [7] Eagles Praha
    19:30
  • Pátek 14.04.2017
    [5] Eagles Praha [8] Draci Brno
    19:30
  • Sobota 15.04.2017
    [3] Eagles Praha [4] Draci Brno
    14:00
  • Sobota 22.04.2017
    Eagles Praha Cardion Hroši Brno
    13:00
  • Eagles Praha Cardion Hroši Brno
    16:00
  • Čtvrtek 27.04.2017
    Tempo Titans Praha Eagles Praha
    19:00
  • Sobota 29.04.2017
    Eagles Praha Tempo Titans Praha
    13:00
  • Neděle 30.04.2017
    Eagles Praha Tempo Titans Praha
    13:00
  • Středa 03.05.2017
    Draci Brno Eagles Praha
    19:30
  • Pátek 05.05.2017
    Arrows Ostrava Eagles Praha
    19:30
  • Sobota 06.05.2017
    Arrows Ostrava Eagles Praha
    13:00
  • Pondělí 08.05.2017
    Eagles Praha Třebíč Nuclears
    13:00
  • Čtvrtek 11.5.2017
    Eagles Praha Tempo Titans Praha
    19:00
  • Sobota 13.05.2017
    Eagles Praha Olympia Blansko
    16:00
  • Eagles Praha Olympia Blansko
    19:00
  • Středa 17.05.2017
    Tempo Titans Praha Eagles Praha
    19:00
  • Sobota 20.05.2017
    Technika Brno Eagles Praha
    13:00
  • Technika Brno Eagles Praha
    16:00
  • Pátek 26.05.2017
    Kotlářka Praha Eagles Praha
    19:00
  • Sobota 27.05.2017
    Eagles Praha Kotlářka Praha
    13:00
  • Neděle 28.05.2017
    Eagles Praha Kotlářka Praha
    13:00
  • Čtvrtek 01.06.2017
    Kotlářka Praha Eagles Praha
    19:00
  • Sobota 03.06.2017
    Olympia Blansko Eagles Praha
    16:00
  • Olympia Blansko Eagles Praha
    19:00
  • Pátek 16.06.2017
    Eagles Praha Arrows Ostrava
    19:30
  • Sobota 17.06.2017
    Eagles Praha Arrows Ostrava
    13:00
  • Středa 21.06.2017
    Třebíč Nuclears Eagles Praha
    19:00
  • Sobota 24.06.2017
    Cardion Hroši Brno Eagles Praha
    13:00
  • Cardion Hroši Brno Eagles Praha
    16:00
  • Neděle 09.07.2017
    Eagles Praha Technika Brno
    13:00
  • Eagles Praha Technika Brno
    16:00
  • Sobota 15.07.2017
    Skokani Olomouc Eagles Praha
    13:00
  • Skokani Olomouc Eagles Praha
    16:00
 G
Počet zápasů
W
Počet vítězství
L
Počet proher
C
Bonus/Trest
P
Počet bodů
SK Joudrs Praha29272056
Žraloci Ledenice29227051
Tempo Praha291910048
SaBaT Praha291613045
Eagles Praha291316042
Snails Kunovice291316042
Chemie - Kotlářka29524034
Sparks BAK Mladé Buky29128030
Juniorská reprezentace dívek do 19 let844-84
  • Úterý 11.04.2017
    Juniorky ČR Eagles
    18:30
  • Pátek 28.04.2017
    Joudrs Eagles
    19:00
  • Sobota 29.04.2017
    Joudrs Eagles
    13:00
  • Neděle 30.04.2017
    SaBaT Eagles
    14:00
  • SaBaT Eagles
    16:00
  • Pondělí 01.05.2017
    Kotlářka Eagles
    11:00
  • Kotlářka Eagles
    13:00
  • Sobota 13.05.2017
    Eagles Tempo
    10:30
  • Eagles Tempo
    12:30
  • Neděle 14.05.2017
    Žraloci Eagles
    11:00
  • Žraloci Eagles
    13:00
  • Sobota 27.05.2017
    Snails Eagles
    15:00
  • Snails Eagles
    17:00
  • Neděle 28.05.2017
    Sparks Eagles
    11:00
  • Sparks Eagles
    13:00
  • Sobota 10.06.2017
    Eagles SaBaT
    14:00
  • Eagles SaBaT
    16:00
  • Neděle 11.06.2017
    Eagles Joudrs
    15:00
  • Eagles Joudrs
    17:00
  • Sobota 12.08.2017
    Eagles Žraloci
    13:00
  • Eagles Žraloci
    15:00
  • Neděle 13.08.2017
    Tempo Eagles
    12:00
  • Tempo Eagles
    14:00
  • Sobota 19.08.2017
    Eagles Kotlářka
    14:00
  • Eagles Kotlářka
    16:00
  • Sobota 02.09.2017
    Eagles Sparks
    13:00
  • Eagles Sparks
    15:00
  • Neděle 03.09.2017
    Eagles Snails
    11:00
  • Eagles Snails
    13:00

 

 G
Počet zápasů
W
Počet vítězství
L
Počet proher
C
Bonus/Trest
P
Počet bodů
Tempo Praha30246054
Spectrum Praha30237053
Hroši Havlíčkův Brod301911049
Žraloci Ledenice301812048
Sportclub 80 Chomutov301612044
Eagles Praha301317043
Painbusters Most30820036
Slavia VŠ Plzen30327033
Juniorská reprezentace chlapců do 19 let16214-162
  • Sobota 01.04.2017
    Velikonoční Pomlázka
    Tempo
  • Sobota 08.04.2017
    MRŠ Pohár ČSA
    Eagles
  • Pátek 21.04.2017
    Eagles Hroši
    19:00
  • Sobota 22.04.2017
    Eagles Hroši
    10:00
  • Neděle 23.04.2017
    Eagles Žraloci
    14:00
  • Eagles Žraloci
    16:00
  • Sobota 06.05.2017
    Spectrum Eagles
    16:00
  • Spectrum Eagles
    18:00
  • Neděle 07.05.2017
    Slavia VŠ Eagles
    13:00
  • Slavia VŠ Eagles
    15:00
  • Pondělí 08.05.2017
    Eagles Tempo
    13:00
  • Eagles Tempo
    15:00
  • Sobota 20.05.2017
    Beavers Eagles
    13:00
  • Beavers Eagles
    15:00
  • Neděle 21.05.2017
    Painbusters Eagles
    15:00
  • Painbusters Eagles
    17:00
  • Sobota 03.06.2017
    Žraloci Eagles
    13:00
  • Žraloci Eagles
    15:00
  • Neděle 04.06.2017
    Hroši Eagles
    11:00
  • Hroši Eagles
    13:00
  • Sobota 17.06.2017
    Eagles Slavia VŠ
    14:00
  • Eagles Slavia VŠ
    16:00
  • Neděle 18.06.2017
    Eagles Spectrum
    11:00
  • Eagles Spectrum
    13:00
  • Sobota 19.08.2017
    Eagles Painbusters
    13:00
  • Eagles Painbusters
    15:00
  • Neděle 20.08.2017
    Eagles Beavers
    12:00
  • Eagles Beavers
    14:00
  • Sobota 26.08.2017
    Tempo Eagles
    13:00
  • Tempo Eagles
    15:00

Historické úspěchy Eagles

Titulů

2. míst

3. míst

Reprezentantů

Eagles park