Květen 2017

Po Út St Čt So Ne
1
  • EXLŽ EAG:KOTLÁŘKA
  • EXLŽ EAG:KOTLÁŘKA
  • OB vs. Třebíč 17
  • Florbal Němec
2
  • PPU13 EAGLES WHITE : MINERS
  • EXLM EAGLES : JUNIOŘI ČR
  • EXLM EAGLES : JUNIOŘI ČR
3
  • PPŽ EAG : SPECTRUM
  • PPM OLD BOYS : KOTLÁŘKA
  • PPM EAG : FUL
  • EXL EAG:DRACI
4
  • Poprask
  • Poprask
  • Poprask
  • DHL 18
5
  • EXL EAG:ARROWS
6
  • U9+U11 TURNAJ COACHBALL
  • U9+U11 TURNAJ COACHBALL
  • EXLJKY EAG:SaBaT
  • EXL JKY EAG:SaBaT
  • EXL EAG:ARROWS
  • EXLM EAG:SPECTRUM
  • EXLM EAG:SPECTRUM
7
  • EXLM EAG:SLAVIA VŠ
  • Trčka 15-18
  • EXLM EAG:SLAVIA VŠ
8
  • OPEN MČR VETERÁNŮ
  • OPEN MČR VETERÁNŮ
  • OPEN MČR VETERÁNŮ
  • PPU13 EAG WHITE : HLUBOKÁ 11, 13
  • Florbal Němec
9
  • PPU13 EAG GREEN : TITANS WHITE
10
  • PPU7 EAGLES W : TEMPO
  • PPŽNĚ EAGLES : SABAT
  • PPŽ CANARIES : KOTLÁŘKA
  • PPM FULLEROS : OLD BOYS
  • PPM EAGLES : US
11
  • EXL TEM VS. EAG 19
12
  • ISR vs. Prague 18
  • ČR repre 18-20
13
  • HEAVY HITTERS
  • HEAVY HITTERS
  • HEAVY HITTERS
  • Reprezentace U15
14
  • HEAVY HITTERS
  • HEAVY HITTERS
  • Reprezentace U15
  • HEAVY HITTERS
  • EXLŽ EAG:ŽRALOCI LEDENICE
  • EXLŽ EAG:ŽRALOCI LEDENICE
  • PPM OLD BOYS : LOKOMOTIVA
  • PPM OLD BOYS : LOKOMOTIVA
15
  • 2TM PIKES : ČERČANY
  • PPM FULLEROS : SABAT
  • PPU15 EAGLES : MINERS
  • PPM US : KOTLÁŘKA
16
17
  • 1TM EKONOM : FEL
  • PPM FULLEROS : TEMPO C
  • EXL EAG:TEMPO
  • PPM EAGLES : TEMPO
18
  • PPU15 EAGLES : SABAT
  • EXLU18 EAG :TEMPO
  • Žižka 18:30
19
  • PPU9 EAGLES : SABAT
20
  • Extraliga žákyně
  • EXLM EAG:BEAVERS CHOMUTOV
  • EXL EAG:TECHNIKA
  • EXLM EAG:BEVERS CHOMUTOV
  • EXL EAG:TECHNIKA
21
  • Extraliga žákyně
  • GODA
  • EXLJKY EAG:TRNAVA
  • EXLJKY EAG:TRNAVA
  • EXL U18 EAGLES:PATRIOTS
  • černušák - zápasy
  • EXLM EAG:PAINBUSTERS
  • EXLM EAG:PAINBUSTERS
22
  • 1TM ISBA : FEL
  • PPM OLD BOYS : SABAT
  • PPM FULLEROS : TEMPO B
  • PPM PIKES : SPECTRUM
23
24
  • PPŽNĚ EAGLES : JOUDRS
  • PPŽ CANARIES : SPECTRUM
  • PPM OLD BOYS : MINERS
  • EXLU18 EAGLES : KOTLÁŘKA
  • PPM FULLEROS : RADOTÍN
25
  • PPU13 EAGLES GREEN : TITANS B
26
  • U9 EAG : SABAT
  • EXL EAG:KOTLÁŘKA
27
  • 1. LIGA BASEB LIBEREC : JABLONEC 13,16
  • EXLŽ KOT vs. BUKY 14,16
  • EXLŽ EAG:SNAILS KUNOVICE
  • EXLŽ EAG:SNAILS KUNOVICE
28
  • Mitsubishi 9-11
  • EXLŽ EAG:SPARKS
  • EXLŽ EAG:SPARKS
  • EXL U21 EAG : KOTLÁŘKA
  • Slowpitchová liga CIT x Immigrants
  • EXL U21 EAG : KOTLÁŘKA
  • Slowpitchová liga CIT x Perioda
  • Slowpitchová liga CIT x Ústa-v-ní
29
  • 1TM EKONOM : ISBA
  • PPM US : PIKES
30
31
  • PPU7 EAGLES GREEN : EAGLES WHITE
  • PPU13 EAGLES WHITE : TITANS WHITE
  • PPŽ EAGLES : JOUDRS
  • PPM OLD BOYS : FULLEROS
  • PPM EAGLES : MFF