Ladies day

Ladies
day

18. května 2018  15:00, Eagles Park, Praha, Pálkařská 225
Charitativní, sportovní a společenská akce pořádaná klubem Eagles Praha Baseball & Softball spolu s partnery.

Do začátku akce zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Program

Sport & Zábava

Autogramiáda a focení s Berenikou Kohoutovou

Aerobik a zumba s Gabrielou Trefnou

mistryní světa v aerobiku, zakladatelkou a hlavní trenérkou FitStation.cz. Čeká vás cvičení podle lektora: Rodiče a děti aneb staňte se FitEagles 🙂

Jóga se Zuzanou Klingrovou

Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak to u teenagerů často bývá.

Sledujte napínavé derby pražských hvězd!!!!

Domácí Eagles Praha proti Tempo Titans Praha, nahlédněte do extraligy, uvidíte Špičkové výkony, zažijete softballovou zábavu.

Moderátorka akce Jana Švecová

Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak

Všechny zvu nejen na krásnou prezentaci tohoto sportu, ale na příjemně strávený rodinný den, jehož výtěžek jde na dobrou věc. Jsem velice ráda, že mohu přispět k tak krásné akci s dobrým úmyslem.

to u teenagerů často bývá.

Tombola, muzika, ohňostroj, welcome drink a mnoho dalšího.

Velké díky zpěvačce TONYA GRAVES, která bude zpívat českou hymnu!!!

Zahraj si soft a base!!!

Vyzkoušej si softball a baseball! Odpalování, házení, chytání a vše o softballu a baseballu přímo na hřišti pod vedením profesionálů!
každý odpal pomáhá

Aktuálně zapojených hráček a hráčů s počtem hitů!

Hitů

50

Hráči

0 žen, 50 mužů

Konto

9 120 Kč

Každý odpal pomáhá

Pomoc pro Matyldu v jejím boji se závažnou nemocí!

Softballový a baseballový klub EAGLES PRAHA se letos rozhodl pomoci
s překonáváním překážek i někomu jinému.
Pro letošní rok jsme se stali patrony malé MATYLDY, která je sestřičkou jedno z hráčů Eagles Praha. Malé Matyldě v loňském roce diagnostikovali zhoubné nádorové onemocnění – anaplastický nefroblastom. Jde o poměrně vzácnou formu ledvinového nádoru, který špatně reaguje na standardní léčbu. Matylda, společně se svou rodinou a týmem špičkových lékařů a lékařek, navzdory nepříznivé prognóze nevzdává svůj zápas s touto závažnou nemocí. Vybrané prostředky budou směřovány na náklady na její léčbu nad rámec zdravotního pojištění a na oddělení dětské onkologie FN Motol, kde se o ni skvěle starají. Matyldě jsou 3 roky a její chuť do života a energie bojovat nás inspirovala. Je to veselá holčička s krásným úsměvem a její energii by jí mohl leckdo závidět. I my ve sportu občas známe ten stav, kdy se vše jeví, že je to předem prohrané, a proto chceme touto cestou Máťu podpořit a ukázat, že i ta nejhorší statistika může být poražena.
Máťa je velká bojovnice! A uděláme maximum, abychom ji podpořili!
Hráči a hráčky seniorských A-týmů se rozhodli za každý svůj úspěšný odpal v letošní extralize přispět 30 Kč na Matyldino konto. Na jakou výši se výsledná suma vyšplhá tak uvidíme na konci sezony.

ÚČINKUJÍCÍ

Díky Vám účinkujícím

Kondice

Partnerem Ladies Day je magazín Kondice, který se zaměřuje na pohyb a zdravý životní styl. Každý měsíc v něm najdete reportáže, rozhovory a tipy pro aktivní ženy a dívky včetně propracovaných cvičebních plánů a odborně sestavených jídelníčků. Na webu kondice.cz najdete také videa jógy: každý měsíc přibývají tři lekce, které je možné cvičit právě tehdy, kdy budete mít čas a chuť. S Kondicí se potkáte i na Ladies Day, zajišťuje jógovou lekci s renomovanou cvičitelkou Zuzkou Klingrovou. Na akci si budete moci koupit speciály Kondice zaměřené na zdravé jídlo. Anebo si výhodně pořídit předplatné časopisu.

Mamma HELP, z.s.
Mamma HELP již od roku 1999 pomáhá ženám s rakovinou prsu prostřednictvím 8 center, kde pacientky najdou nejen potřebnou podporu, porozumění, ale také potřebné informace a rady. Jako terapeutky tu pracují ženy, které mají s tímto onemocněním vlastní zkušenost, kterou se rozhodli sdílet spolu s dalšími ženami. Po celé ČR pak mammahelpky školí v oblasti prevence rakoviny prsu.
D.A.S. Rechtsschutz AG
Nabízíme pojištění právní ochrany pro motorová vozidla, řidiče, rodiny, zaměstnance, nemovitostí, lékaře a lékárníky, podnikatele. Vyřešíme spory v oblastech jako jsou reklamace služeb nebo výrobků, obhajoba v trestním a přestupkovém řízení.
Zdravá 5
Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy. Je zaměřen na zdravý životní styl, především v oblasti zdravého stravování. Lektoři Zdravé 5 seznamují žáky v rámci dvouhodinového bloku zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování. Cílem hodiny je motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu. Nadační fond Albert poskytuje školám vzdělávací program zdarma a přihlásit se může každá základní škola prostřednictvím www.zdrava5.cz

New Era

New Era bude prodávat oblečení, čepice a batohy. Z každého prodaného kusu daruje 50 Kč na charitativní projekt Každý odpal pomáhá.

Vína z Francie

Nabízíme širokou škálu francouzských vín od prověřených vinařů, jak pro soukromé subjekty tak i pro firmy a instituce. Rádi poradíme s výběrem vín pro Vaši spokojenost.

PARTNEŘI

Díky Vám Partnerům Akce

každý odpal pomáhá

Pro představu, v roce 2017 se hráčům EAGLES Praha povedlo úspěšně odpálit v extraligách celkem

Hitů

759
Chcete se na pomoci Matyldě touto cestou také podílet? Hodnotu odpalu může zvýšit kdokoli o jakoukoli částku. Napište nám na eagles@eagles.cz a přidejte se na seznam dárců. Akce končí posledním zápasem Eagles v letošní extralize.
Doprava

Kudy do areálu

Autobusem č. 170 na zastávku Na vrstevnici.
Autem, parkování zajištěno.

Eagles Park

KLUB

Klubové novinky

Důležité je naučit děti sport milovat. Sport, příloha COACH.

Dlouholetý trenér Eagles Praha Aleš Chýle odpovídá na otázky deníku Sport. “ Když má člověk vášeň pro nějakou činnost a je plný energie, nesmí si žádnou výzvu nechat utéct.“ V poutavém článku se dočtete mnoho zajímavého z historie trénování našeho oblíbeného sportu. “ Takže jdi studovat trenéřinu hned, jak je to možné. Studium ti ukáže spoustu nových užitečných věcí.“ více na softball.cz.

číst více
Připoj se

Staň se členem EAGLES!

Přijď si vyzkoušet sport a poznat nové kamarády !
Nábor probíhá celoročně.

Popis:
Rubriky:
Dovednosti: