Halová sezona žáků v plném proudu – 23.1.2013

Halová sezona žáků v plném proudu – 23.1.2013

Trenérka žákovské kategorie Alena Duspěvová hodnotí poslední zápasová měření sil žáků v Liberci a v Praze.

V poslední týdnu jsme se zúčastnili hned 2 turnajů – nejprve v Liberci, kde se nám bohužel nedařilo a po nepřesvědčivých výkonech jsme oprávněně skončili až na 6. místě. Nefungovala nám především pálka (hrozně jsme se se strojem „prali“, zatímco soupeři pálili), a pak také celková souhra, týmovost, komunikace a pokud se něco z toho objevilo, bylo to sporadické a osamělé….Mnoho mentálních chyb.

To tento víkend, kdy jsme na domácím turnaji postavili 2 týmy, to vypadalo zcela jinak. Tým White, který byl „áčkem“ odehrál celý turnaj ve velkém stylu, hráči věděli co hrát a také to hráli. Nás kouče vlastně ani nepotřebovali :)… Výsledky ostatně hovoří samy za sebe:  ze čtyř zápasů máme skóre 95:18, v každém zápase jsme dali přes 20 bodů a obdrželi 3,3,8,a 4 body za zápas. Vítězství v celém turnaji bylo opravdu zasloužené.

Green tým to byli naopak nováčci doplnění o Vaska Koleva z t-ballu, který se mezi nimi vůbec neztratil, naopak jeho nebojácné autování daleko větších hráčů na domácí metě bylo milým překvapením! Pochvalu zaslouží i Janko, Kubovo dvojče, který nám přišel při nedostatku hráčů pomoci. Ač to hrál poprvé z jeho zápalu a dravosti by si mělo hodně našich hráčů vzít příklad.

Ačkoliv většina kluků začala až na podzim s přibývajícími odehranými inningy se ve hře orientovali stále lépe, dokázali porazit 2 soupeře, budoucím finalistům z Kotlářky dali 11 bodů, v bitvě s bílými skórovali 8x a v zápase o 3. místo podlehli Lounům až v závěru o pouhé 4 body (9:13).

Takže velmi pěkný výsledek s kterým jsem já ani Petr rozhodně nepočítali. Vzhledem k momentálním herním zkušenostem většiny v týmu byla předvedená hra slibná.

Alena

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE a ZDE.

Video z turnaje pak naleznete ZDE

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments14 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments14 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama