Juniorky na halovém turnaji čtvrté – 9.1.2013

Juniorky na halovém turnaji čtvrté – 9.1.2013

Minulý víkend 4.-6.1.2013 náš béčkový tým rozjel halovou sezónu na Joudrs Indoor Cupu 22, který se hrál v tenisových halách LOB v Bohnicích.

12 družtev bylo rozděleno do čtyřech skupin po třech týmech. Dále se postupoval do třech meziskupin dle umístění v základní části a dále pak KO systémem až do konečného pořadí.

První zápas jsme odehráli už v pátek večer proti mladším hráčkám Joudrs Navy. První utkání ve skupině jsme vyhráli 7:2 a do sobotního ranního zápasu jsme tedy šli s jednou výhrou. Dále nás ve skupině D čekala Kotlářka, kterou jsme měli v plánu sice porazit, ale těsná prohra 6:5 pro nás nic neznamenala, snad jenom to, že jsme obsadili druhé místo. Po tomto zápase nám už bylo jasné, že se budou hrát ještě další čtyři zápasy a že ten poslední začne ve 21:00 hodin.

Vítěz skupiny A byl náš následující soupeř. Byly to hráčky, které přijely až z polské Wroclavi. Hned v první směně jsme dovezli body a skórovat jsme protihráčkám dovolili jen jednou. Konečný výsledek byl tedy 9:1. Pár hodin pauza pro náš mladý tým očividně nic neznamenala a Arrows Ostravu jsme porazili lehce 10:1. Po tomto zápase na nás přišla trochu únava, další čekání, a další rozcvičování.

Storms v růžových dresech jsme po ne úplně lehkém zápase porazili 11:7. Touto výhrou jsme se dostali nahoru v tabulce a pořád jsme měli šanci bojovat o horní příčky. Poslední, pátý, sobotní zápas byl pro nás nejdůležitější. Postup do semifinálové skupiny. Hráčky z Kunovic jsme porazili 3:2 po výborném výkonu Lenky Pantůčkové na nadhozu a jeli jsme domu s jednou prohrou a čtyřma výhrama. Šanci na finále jsme pořád měli.

Nedělní zápasy jsme však už tak pod kontrolou neměli. Sobotní výhrou nad Snails Kunovice jsme si sice zajistili dlouhý spánek a první zápas až od 13.00, ale bohužel také dvě těsné prohry. V prvním zápase proti starším a zkušenějším hráčkám Joudrs Orange jsme ze začátku měli vedení na své straně, ale pár chyb v poli, pár odpalů a už jsme byli pod tlakem a prohráli zápas 4:3.

Do finále jsme se tedy dostat nemohli, ale bojovat o třetí místo jsme pořád mohli. Poslední zápas s Kotlářkou, kdy už se únava opravdu rozmohla, jsme odehráli jak jsme mohli, můžeme jen litovat několika chyb v útoku, které nás stály vítězství. Bára Stárková na prkně odvedla skvělou práci a přesto zápas skončil 3:2 v náš neprospěch.

Čtvrté místo na to že jsme poprvé za několik měsíců stáli na živý nadhoz je uspokojující a těšíme se na další turnaje a softballové akce 2013. Bude to určitě pestrá sezóna. Za turnaj jsme viděli dobré výkony našich nadhazovaček a zadáků, tak se to snad podaří dotáhnout až do venkovní sezóny.

Na turnaji za Eagles B:

Nadhazovaly: Lenka Pantůčková, Kačka Koubková, Bára Stárková, Gábina Vlková, Tereza Krbcová a Lucie Blažková

Chytaly: Eliška Thompsonová, Lotty Hudlerová, Simona Chadrabová a Anna Beková

V poli hrály:  Martina Píšková, Natálie Matějková,  Bára Dědková, Sabina Vítková, Tereza Vosáhlová a jako náš milý host ze Španělska Meritxell Blesa

Při kaučování se pravidelně střídali: Daniela Viktorýnová, Jirka Havlík a Aleš Chýle

za Eagles B napsali Eliška Thompsonová a Aleš Chýle

reklama

Facebook

Poslední šance jak překročit částku 130 tisíc pro Standu. Již teď se podařilo vybrat nejvíc ze všech akcí. Zvládneme se dostat přes magickou částku 130 000 Kč? Pojďme do toho! ... See MoreSee Less

Twitter

Reklama