Kadetky přivezly druhé místo z Joudrs Indoor Cupu U16 – 30.1.2013

Kadetky přivezly druhé místo z Joudrs Indoor Cupu U16 – 30.1.2013

Stereotyp zimní přípravy si herní prověrkou v pražských Bohnicích spestřil výběr kadetek. Na druhém Joudrs Cupu U16 obsadil po dramatickém finále 2. místo

Do turnaje hraného 19.-20.ledna 2013 v nafukovací hale v Bohnicích jsme nastoupili v nejmenším možném počtu hráček – v devíti. Přesto dobře naladěné a odpočaté holky prošly v odpoledním programu turnajem lehce jako orel protnuvší neslyšně oblohu při západu slunce. Po výsledcích Eagles – Spectrum 38:5, Eagles – Joudrs kadeti 32:25, Eagles – Třebíč Nuclears 34:5 si holky vybojovaly 1. místo ve skupině a možnost hrát semifinále opět až po obědě.

V neděli přišlo jen 8 hráček, devátou jsme si museli půjčovat! V semifinále holky zopakovaly kvalitní výkon na pálce i v obraně z předchozího průběhu turnaje. Hráčky Eagles ukázaly kadetům z Joudrs, že sílou a mohutností postav kadetů  proti jemnému předivu techniky, přehledu a umu dívek na rozjetý zelený válec prostě nemají. Po výsledku Eagles – Joudrs kadeti 28:24 holky postoupily do finále, kde na ně čekaly kadetky z Joudrs.

V prvním inningu v obraně se orlicím rozklepaly kolena a udělaly řadu chyb. Tím jsme nabídli soupeři řadů bodů, které zkrátka nemusely být. Škoda. V dalších směnách se holky uklidnily a předváděly pevnou obranu. Na pálce holky předváděly svůj velmi dobrý výkon. Soupeřky předváděly také vynikající pálkařské umění. A tak není divu, že finále skončilo nejtěsnějším možným výsledkem. Joudrs vyhrály o bod 30:29 a získaly 1. místo.

Turnaj ukázal, že v obraně i v útoku umíme hrát. A to dost dobře. Je potřeba také mít na paměti , že každý míč je důležitý. A když udělám chybu, uvědomím si ji, promyslím si, jak jsem to měl udělat, negativní myšlenky zaženu pryč a těším se na další příležitost ukázat, že jsem dobrý a „Kauči, spoluhráčky koukejte! Umím hrát a jde mi to!“

Za zmínku stojí i vystoupení družstva žákyně Joudrs žákyně. V pátek odehrály žákyňský miniturnaj, v sobotu a neděli kadetský turnaj. Dostaly se do boje o třetí místo. V zápase už sotva pletly nohama, přesto dokázaly porazil kadety z Joudrs o bod a získat 3. místo.

Za coach-team Lenka Pantůčková a Méďa

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama