Eagles B – juniorky na druhém halovém turnaji – Snails Cup 2013 – 14.2.2013

Eagles B – juniorky na druhém halovém turnaji – Snails Cup 2013 – 14.2.2013

Prodloužený víkend 1.-3.2. strávily hráčky B-týmu žen tradičně na softballovém hřišti. Tentokrát vyrazily do sportovní haly v Hluku, kde Snails Kunovice pořádali další halový turnaj zimní sezony Snails Cup 2013.

8 družtev bylo rozděleno do dvou skupin po čtyřech týmech. Dále se hrálo křížem první ze skupiny se čtvrtým ze druhé skupiny atd., dále pak pavoukem vítězných a prohraných zápasů až do konečného umístění.

Po celkem dlouhé cestě z Prahy jsme nastoupili do zápasu proti SaBaTu. Na nadhozu se prosadila naše nadhazovačka Lenka Pantůčková, a my jsme byly schopné ji podpořit odpaly a zápas vyhrát 5:2. První vítězství jsme měli v kapse, a tak bylo jen potřeba bojovat dál.

Sabat : Eagles B – 2:5, Nadhazovaly: Pantůčková, Stárková, Chytala: Thompson

V sobotu ráno nás čekal rozhodně nejsilnější soupeř skupiny. Byly to domácí Snails Kunovice U22, tým, který je také přihlášen do letošní juniorské ligy. Výhra 5:3 nám zajistila první pozici ve skupině, která se nám rozhodně hodila.

Snails Kunovice 22 : Eagles B – 3:5, Nadhazovaly: Krbcová, Hradská, Chytaly: Chadrabová, Roškotová

Poslední utkání skupiny B proti Dračicím z Brna jsme neotočili ani v náš prospěch či neprospěch, ale remíza 3:3 neznamenala pro naše  první místo ve skupině vůbec nic.

Eagles B : Dračice Brno – 3:3, Nadhazovaly: Stárková, Krbcová, Chytaly: Hudlerová, Beková

Další, a to třetí, sobotní zápas jsme hráli proti Arrows Ostrava. Ve skupině sice neskončili uplně nejlépe, ale rozhodně nás nenechali vyhrát jednodušše. Jejich nadhoz byl o dost lepší než ty co jsme doposud potkali, a tak jsme měli problémy míče kontaktovat. Po prvním startu se to však zlepšilo a 3:2 byl pro nás zasluhující výsledek. Sabina Vítková na pálce v tomto zápase rozhodla a její výkon přispěl k výhře společně s naší nadhazovačkou a souladu celého týmu. Radost z výhry těžkého zápasu byla ještě zlepšená poznatkem, že v neděli jsme hráli až od 12:00.

Eagles B : Arrows Ostrava – 3:2, Nadhazovala: Pantůčková, Chytala: Thompson

Semifinálový zápas proti SaBaTu jsme bohužel nedokázali otočit na naší stranu. Ani jeden z týmů nedělal chyby, a tak stačil jeden odpal protihráček a už se dostaly do vedení. Našim pálkařkám se bohužel nepodařilo dotáhnout žádný bod, a tím skóre skončilo 1:0.

Eagles B : SaBaT Praha – 1:0, Nadhazovaly: Hradská, Stárková, Chytaly: Roškotová, Beková

Čekal nás boj o třetí místo, a vylepšit si tím umíštění z předešlého turnaje v Bohnicích, kde jsme skončily čtvrté. Tentokrát proti nám nastoupil extraligový tým Snails Kunovice. I přes určitou únavu a zklamání z poledního zápasu jsme se byly schopné se zvednout, a výhrou 6:1 jsme tak obsadily třetí místo nadruhém halovém turnaji 2013.

Snails Kunovice Old : Eagles B – 1: 6, Nadhazovala: Pantůčková, Chytala: Beková

Na turnaji za Eagles B:

Nadhazovaly: Lenka Pantůčková, Bára Stárková, Tereza Krbcová  a Mili Hradská(jh)

Chytaly: Eliška Thompsonová, Kateřina Roškotová, Lotty Hudlerová, Simona Chadrabová a Anna Beková

V poli hrály:  Martina Píšková, Sabina Vítková a Tereza Vosáhlová

Při kaučování se opět pravidelně střídali: Jirka Havlík a Aleš Chýle

 

EliškaThompsonová a Aleš Chýle

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama