T-ballový Joudrs Indoor Cup pod taktovkou Eagles – 12.2.20013

T-ballový Joudrs Indoor Cup pod taktovkou Eagles – 12.2.20013

Mladé hráčky a hráči Eagles Praha opanovali t-ballový Joudrs Cup, který hostila tenisová hala LOB v pražských Bohnicích.

15 malých nadějí pálkovacích her, bylo rozděleno do dvou týmů, které byly s ohledem na rozpis turnaje doplňovány na plný počet devíti hráčů. Konkurenty v souboji o prvenství byly dva týmy domácích pořadatelů Joudrs Praha a Trhové Sviny. Herní vyzrálost Eagles byla znát a turnajem procházela družstva bez zaváhání. Zápasy sloužily k osvojování dovedností, které si děti mohly vyzkoušet zatím pouze v trénincích. Ve finálovém utkání se střetli zástupci Eagles proti sobě, s ohledem na nízký počet hráčů doplnily kádry 3 hráči Joudrs, aby se mohlo hrát 9 na 9. Eagles, tak obsadili na Joudrs Indoor Cupu v t-balle první a druhé místo.

Turnaj sloužil hlavně k tomu, aby si nový hráči po delší pauze vyzkoušeli zápasové nasazení a osvojovali si herní návyky. Ostatním se průběhem turnaje dařilo úspěšně plnit pokyny, které získávají v trénincích. Hlavně vzhledem k těmto aspektům se dá turnaj hodnotit, jako úspěšný.

Turnaje se zúčastnili: Matyáš Smola, Roberto Enriquez, Jakub Hajný, Denis Herůfek, Filip Zavřel, Honza Uhlík, Emma Beňová, Nela Pichlová, David Víšek, Matyáš Polášek, Kristián Polášek, Eda Pára, Bertík Pražák, Martin Láska, Jáchym Pechlát. Trenéři: Jan Beneš, Pepa Zelinka, Karel Vohánka, Juan Carlos.

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE

Advertisement

Facebook

Bužga o sérii s Draky Brno

Série s Draci Brno dopadla v neprospěch Eagles, kteří jeden zápas vyhráli a dva prohráli. Podívejte se na hodnocení Vojtěch Bužga.

3 likes, 0 comments7 hours ago

Novou sezónu zahájily i juniorky, které obhajují loňský titul. V prvním hracím dni se představily na hřišti pražského Tempa. V obou zápasech padlo hodně bodů a každý tým si připsal po jedné výhře (13:10 a 11:19). Druhý hrací den..

21 likes, 0 comments1 day ago

Twitter

Reklama