Třetí místo juniorek na Joudrs Indoor Cupu – 14.3.2013

Třetí místo juniorek na Joudrs Indoor Cupu – 14.3.2013

Jarní sezóna se už blíží, a tak minulý víkend dohrály juniorky/ženy B poslední halový turhnaj. Týmy byly rozděleny do 4 skupin, a od pátku 8/3/2013 byla bohnická tenisová hala plná softballových akcí a hráček připravujících se na začátek sezóny 2013.

Náš „béčkový“ tým v pátek nastoupil proti mladým hráčkám z Řep, které nás ze začátku překvapily kavlitou jejich nadhazovačky. Celý zápas byl v podstatě vyrovnaný a před dohrávkou jsme prohrávali 3:1. V posledním inningu jsme na dohrávce nakonec dovezli 3 body a tím utkání vyhráli 4:3. Náslepdující zápas v pátek večer jsme hráli proti SaBaTu A. Na prkno se nám postavila nová posila Veronika Skalická-Tomková a nedovolila protihráčkám ani se přiblížit bodu. My jsme se v prvních směnách, ale taky moc neprosazovali. Inningy ubíhaly rychle a v páté směně (což je pro indoor softball dost neobvyklé) jsme konečně začali pálit a stahovat body. Konečný výsledek zápasu byl 6:0 a jeli jsme domů s dvěma výhrama a prvním místem ve skupině.

V sobotu nás čekaly čtyři zápasy, což znamenalo že celý den strávíme na hřišti. Všechny zápasy byly velmi těsné a skóre bylo pokaždé jen rozdílné jednoho bodu. Dostali jsme se do horní skupiny, společně s výhercema ostatních skupin, a tam jsme odehráli zápasy každý s každým. Ranní zápas s Polkami skončil 2:1 v náš neprospěch, přes první ze skupiny A, Joudrs Orange, kdy zápas skončil zase o bod 1:0 v náš neprospěch a poslední zápas této skupiny jsme podobně odehráli se Storms A 6:7. Pro nás to však nic moc neznamenalo, byly to dobré zápasy a také jsme si vyzkoušeli tie-break, který je vždy přínosný jak pro mladé hráčky, tak pro zkušenější. To nejzajímavější však přišlo večer. Zápas o postup do semifinále. Po třech prohrách jsme se museli zvednout a vyhrát tento zápas. S tímto jsme také nastupovali, a i když na nás byla vidět únava, hráli jsme dál. Bodů moc nebylo, celý zápas bylo vyrovnáno 1:1. V dohrávce zápasu jsme naplnili mety a s velkou pomocí jejich nadhazovačky, kdy trefila pálkařku, jsme dovezli poslední a vítězný bod a utkání skončilo 2:1 pro nás.

Nedělní zápasy rozhodovaly o umíštění a pro nás to začínalo poražením Storms A. To se nám bohužel nepodařilo, a tak jsme měli dál jen možnost bojovat o třetí místo. Už jsme nehráli tak vyrovnaně jako předešlý den, a konečný výsledek byl 4:0 pro hráčky z Řep. Od 15,00 jsme se střetli s Radotínem o třetí místo. Zápas podle výsledku sice vypadal dost jasně, ale naše pálka na tom nebyla moc dobře. Musí se ale uznat, že se jejich nadhazovačka stěží trefovala do strike zóny, a tak jsme s lehkostí vystávali mety. Zápas jsme dohráli se skórem 9:0 a třetí místo jsme si vezli domů.

Doufám, že nám halová sezóna dala co nejvíc, abychom se mohli předvést venku co v nejlepší formě. Máme za cíl se dostat do Playoff druhé ligy, a k tomu ještě dobře odehrát Juniorskou ligu. Nebude to jednoduché a je spousta dobrých týmů, které budeme muset převálcovat, ale věřím, že na to máme a že budem bojovat až do konce.

Na turnaji za Eagles B:

Nadhazovaly: Veronika Tomková(jh), Lenka Pantůčková, Tereza Krbcová, Gábina Vlková, Bára Dědková, a Miluška Hradská(jh). Chytaly: Eliška Thompsonová, Kateřina Roškotová, Lotty Hudlerová a Simona Chadrabová. V poli hrály:  Martina Píšková, Sabina Vítková, Bára Stárková, Natálie Matějková a Tereza Vosáhlová. Při kaučování se opět pravidelně  střídali:  Daniela Viktorýnová, Jirka Havlík a Aleš Chýle

Napsala: Eliška Thompsonová

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE

Advertisement

Facebook

Nejnovějším přírůstkem do Eagles rodiny se ve čtvrtek 18. 7. stala Lily Bendová. Dcera dlouholeté hráčky Sabiny Borecké. Velká gratulace celé rodině.

226 likes, 27 comments3 days ago

Baseball Czech

12 likes, 0 comments3 days ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama