Krčandu potřetí v řadě vyhrál Dvůr Králové – 26.4.2013

Krčandu potřetí v řadě vyhrál Dvůr Králové – 26.4.2013

Pošestnácté se sjely týmy kadetek do areálu Eagles Praha. V bojích o vstupenku na finálový turnaj do USA zápolilo celkem 12 týmů z celé Evropy.

Družstva byla rozdělena do dvou šestičlenných skupin. Ve skupině A jasně dominoval tým Dvora Králové nad Labem, který v základní skupině obdržel pouze dva body. O druhé místo v semifinále se přetahovali turnajoví nováčci, srbští Wild Cats Bělehrad a Diamond Dawgs z Německa. Do souboje o finále nakonec postoupily “Divoké kočky“. Slovenský zástupce Trnava Panthers pomýšlel na lepší umístění, ale slibně rozehrané partie s Moscovií 2 a Diamond Dawgs nedotáhl ke zdárnému konci, což znamenalo účast v zápase o 7. místo.

Skupinu B ovládl druhý hlavní kandidát na finálové boje starší celek Moscovie, který si cestu do finále „vyšlapal“ neméně suverénně jako Dvůr Králové. Domácí Eagles střídali lepší pasáže s horšími, přesto obsadili v tabulce druhé místo, díky lepšímu vzájemnému zápasu s polskými Gepardy Zory. Na “bramborové“ pozici skončily hráčky litevského Vilniusu a na chvostu skončily celky Future Praha (žákyně) a němečtí Stuttgart Select.

Nedělní program znamenal vyvrcholení turnaje v podobě zápasů o umístění. Semifinále patřila favoritům, Dvůr Králové jasně předčil Eagles v poměru 15:2. Druhý finalista vzešel po dramatičtějším průběhu, když Moscovia porazila “kočky“ z Bělehradu 5:1 a po roce se tak sešly ve finále stejné soupeřky. Diváci mohli vidět po celý den řadu dramatických zápasů, které se rozhodovaly až v samotné koncovce. Výjimkou nebylo ani utkání o třetí místo, které kadetky Eagles Praha otočili ve svůj prospěch až v dohrávce poslední směny. Bronzovou příčku ukořistily po výhře 2:1. Před finálovým duelem zazněly státní hymny obou finalistů v podání HOUSLOVÝCH PÁŽAT. Poslední zápas opanovaly zástupkyně České republiky a po výhře 12:2 obhájily prvenství na Krčandě.

Nejlepší hráčky turnaje: 

Best pitcher: Apolena Výborná (Dvůr Králové nad Labem)

Best hitter: Yulia Buznikova (Moscovia)

MVP: Gábina Slabá (Eagles Praha)

Kompletní výsledky turnaje najdete ZDE v sekci KRČANDA – PONY LEAGUE

Advertisement

Facebook

Juniorka roku: Krůčky k vrcholu Natálie Kopicové

Natálie Kopicová byla zvolena juniorkou roku. Její liberecko-pražský softballový život tak dostal další impuls k tvrdé práci. Kromě výzvy v podobě přípravy s ženskou reprezentací si juniorka s pálkařským průměrem 0.500 vysnila stipendium..

35 likes, 0 comments4 hours ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zelenobílé vánoce! Nové kulíšky Eagles New Era! Fanshop otevřený úterky a čtvrtky 15-18, tak doražte pro klubový dárek pro malé i velké hráče. !!! Mimo stálou otevírací dobu bude zaměstnankyně obchodu v areálu k zastihnutí i v..

26 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Reklama

Prodej klubového oblečení

Využijte předvánoční čas k nákupu bezkonkurenčních dárků ve formě klubového oblečení !


sortiment

You have Successfully Subscribed!