TURNAJE PONY OPĚT V EAGLES PARKU – 17.4.2013

TURNAJE PONY OPĚT V EAGLES PARKU – 17.4.2013

44 týmů ze všech koutů Evropy budou od čtvrtka do neděle bojovat ve třech kategoriích o tři vstupenky zaručující účast na celosvětovém finále v USA.

U16

Nejstarší baseballisté sehrají svoji část turnaje v areálu Eagles Praha. 16 týmů je rozděleno do 4 základních skupin. Mezi největší adepty na prvenství se řadí loňští vítězové Německá akademie, český národní tým či London Mets. Silnou výpravu do Prahy posílá východní Evropa, kterou budou reprezentovat týmy Brest Zubrs (Bělorusko), Vilnius (Litva), L.P.S. Roman (Rumunsko) či Srbsko. S horními příčkami budou chtít zamíchat vyslanci z Izraele, stále lepšící se Rakouská reprezentace či česká baseballová akademie.

U14

Mladší baseballisté odehrají hlavní část turnaje stejně jako v loňském roce v areálu Tempa Titans. V kategorii došlo k nárůstu celků na maximální možný počet 16. Z tohoto důvodu se musí část turnaje odehrát i mimo libušský areál. Výčet adeptů brousící si zuby na první místo je obdobný jakou u starších kolegů, Německá a česká akademie, London Mets či Stuttgart Reds. Premiéru na turnaji si odbude ruská Balashika, která rozšířila výčet oddílů z východního bloku.

SOFTBALL

Do dívčí části turnaje se přihlásilo 12 družstev. Nechybí stálice a loňští medailisté Moscovia (RUS) a Dvůr Králové. První účast na turnaji PONY zažijí německé týmy KMC Ambassadors a Stuttgart Select, vedené americkými trenéry. O vylepšení loňských pozic se budou snažit pražské celky Eagles a Joudrs, Trnava Panthers, Gepardy Zory či Vilnius.

Kompletní servis (výsledky, rozpisy, statistiky) najdete ZDE pod názvy jednotlivých turnajů.

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments14 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments14 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama