“Bramborová” medaile z Werichiády – 14.5.2013

“Bramborová” medaile z Werichiády – 14.5.2013

Ve velice nevyzpytatelném počasí vyrazily žákyně na 2. kolo extraligy žákyň.

V hodně omezené sestavě jsme nastoupili do sobotních utkání. V prvním zápase nám nadhazovačky týmu Joudrs A svými rychlými nadhozy umožnili získat pouze 1 bod. Prohráli jsme 12:1. Posilněni pizzou k obědu jsme vlítli do dalšího zápasu se Storms. Na pomalejší nadhoz a toss se chytly všechny naše pálkařky a po zásluze jsme vyhráli 13:3. V posledním sobotním zápase jsme opět předvedli kvalitní výkon na pálce a po pěkném výkonu v obraně jsme zvítězili 13:4.

V neděli jsme v semifinále nastoupili proti Dvoru Králové. Tentokrát nás soupeř nepodcenil, nasadil od počátku nejlepší nadhoz – Adélu Linkovou. Přes snahu všech našich pálkařek se nám podařilo obsadit pouze jednou 2. metu. Po kvalitní obraně a dobrém nadhozu z naší strany jsme nakonec podlehly 4:0. V tomto utkání podaly všechny hráčky velmi pěkné výkony.

Do boje o 3. místo jsme nastoupili proti Trutnovu. Hráčky soupeře měly za sebou těžké a hlavně dlouhé semifinálové utkání. Podlehly Joudrs až po dvou a půl hodinové bitvě v pátém tie-breaku 1:0! V utkání jsme předvedli solidní výkon v obraně. Zato na pálce byl vidět nesoustředěný výkon. Při hře v útoku hráčky na lavičce nejevily zájem o hru. Prohráli jsme si sami zápas. Trutnov zvítězil 2:0. Škoda, měli jsme navíc než na 4.místo…

Potěšující byl výkon nadhazovaček. Zejména Andy v sobotu výborně odházela dva zápasy. I Valy a Ivča zaslouží pochvalu za soustředěný výkon na nadhozu.

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama