Kadetky přivážejí z Mladých Buků třetí místo – 22.5.2013

Kadetky přivážejí z Mladých Buků třetí místo – 22.5.2013

Druhé kolo 2. ligy kadetek hostila hřiště v Mladých Bukách. Hráčky Eagles nenavázaly na prvenství z prvního turnaje a obsadily třetí příčku. Tím se čelo ligy vyrovnalo.

V zápase proti Spectru jsme trochu potrénovali pálku, doběhli pro 24 bodů a „pomáhali“ soupeři dokončit jejich směnu v obraně. Výsledek Spectrum – Eagles 0:24. Po lehké svačině jsme ve stále chladné a větrném počasí nastoupili proti Třebíči. Podali jsme koncentrovaný výkon v obraně a byla z toho výhra 10:1. V podvečerním programu jsme se nejdříve rozehřáli proti Blansku výhrou 22:1 a hned jsme pokračovali dalším zápasem proti Merklínu. V úvodních dvou směnách jsme si vybudovali náskok 7:0 a pak soupeř vystřídal nadhoz a my přidali ještě jeden bod. Čtvrtý zápas dne jsme vyhráli 8:0. Po sobotě jsme měli skóre 4:0 na zápasy a 64:2 bodové skóre. V druhé skupině porazily hráčky Sparks Mladé Buky po dramatické bitvě 11:9 SaBaT.

V semifinále jsme tedy nastoupili proti týmu SaBaT. První dva odpaly překvapily naší obranu. Než se míč dokutálel k hráčkám, ony jej zpracovaly a přihodily, soupeřovy pálkařky celkem pohodlně obsadily 1. metu. Po dalších odpalech a naší nule na pálce byl stav po 1. směně 3:0 pro soupeře. V druhé směně jsme soupeřkám nedovolili skórovat. V útoku jsme zatlačili a vybojovali jsme 5 doběhů. Skóre 5:3 pro nás. Ve třetí směně oběma družstvům šel výborně nadhoz i v obraně se dařilo, přesto SaBaT snížil na 5:4. Ve čtvrté směně se naše obrana rozsypala a po třech errorech soupeř doběhl pro 4 body. V dohrávce některé naše pálkařky tvrdě pálily, jiné totálně zklamaly. Z našeho tlaku jsme vytěžili pouze bod. Utkání jsme si prohráli sami 8:6. V zápase o 3. místo jsme jednoznačně porazili Merklín 18:2.

 

Některé hráčky prokázaly, že umí pálit. Táňa si oběhla HR, Viki a Gabča odpálily 3B. Vysoký standard si udržely nadhazovačky.

Soupeři na turnaji zcela neprověřili naše dovednosti v obraně. Zahráli jsme si pouze jedno vyrovnané utkání a v něm jsme právě v obraně propadli. Příště uhrajeme lepší výsledek!

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

21 likes, 0 comments1 day ago

Photos from Eagles Praha - Baseball & Softball's post

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

54 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama