Vítězná sváteční cesta do Kladna – 14.5.2013

Vítězná sváteční cesta do Kladna – 14.5.2013

Ve středu 8. května se tým Eagles A utkal s nováčkem extraligy L.A.S.O. Kladno.

Kladenský celek ovšem není úplně neznámým týmem, v 1. ČSLŽ tento tým nastupoval v roce 2003, 2004 a v roce 2005 dokonce pod vedením známého trenéra Mike Stapletona.

EAGLES – KLADNO 1. zápas, středa 8. 5.

V prvním zápase nebylo pochyb o tom, že pálkařská forma krčského celku je na cestě vzhůru. Třemi hity za zápas se blýskly Tereza Pochobradská, Sabina Borecká, Lucie Černohlávková a Tereza Němečková. Je třeba zmínit, že tým dokázal 10 bodů z 12 stáhnout právě svými hity. Dominantní nadhoz Lucky Maršíkové neumožňoval pálkařkám z Kladna vyvíjet jakýkoliv tlak. Zápas tak mohl být ukončen v 5 směně rozdílem 12:1.

EAGLES – KLADNO, 2. zápas, středa 8. 5.

Do druhého utkání vstupoval A-tým v trochu pozměněné sestavě a s Karolínou Stejskalovou, která se vrátila po delší době zpět „na prkno“. Kája se ukázala v poměrně slušné formě, avšak hned zkraje se odrazila nesoustředěnost v obraně, z čehož dokázal kladenský útok získat 3 body. Opět varovný signál pro tým, že je potřeba zapracovat i na této důležité stránce softbalu, kterou je nesporně psychika a koncentrace.  Manager krčského týmu přistoupil k okamžitému střídání v obraně a na prkno se tak opět vrátila Lucie Maršíková. Po taktickém kroku se zadařilo i na pálce a zelenobílé hráčky proháněly kladenské zadopolařky. K exekuci nadhazovaček Kladna se postavily Vladimíra Malovíková (2 RBI), Lucie Maršíková (3 RBI), Lenka Spurná (2 RBI) a záhy byl stav 7:3, který tak zůstal až do konce zápasu.

Další zápasy čekají Eagles 18. a 19. května, kdy na domácí půdě bude hostit moravské Kunovice a Chemii Kotlářku Praha.

reklama

Facebook

Vzpomínka na slunečné září a třetí ročník Ladies Day. Vybralo se skvělých 134 300,- pro Standu Zatloukala a my vám za to ještě jednou děkujeme. Naviděnou příští rok v Eagles parku!

Poděkování partnerům akce
Podstata Hudler, Westfield Chodov, Generali Česká pojišťovna, Praga Arena, New Era Cap, HUSTLE Production,  Luna Ateliér s.r.o., HyperCube, Ohňostroje Krupička, Jersey53.eu, 123print.cz Princo International, Snowboardel, Non Glutine, ArtForFans, Pražská Ledárna, Canadian Medical, Occidental Praha, Pierre Fabre Group, Výživový institut, Monster Energy, Tempo Praha, Harley-Davidson, Vlaková loupež escape-adventure.cz, Praha.eu, Avanti @Bohemia Sekt, David Kozma MMA Fighter, @Mary Kay Česká a Slovenská republika, @Dugout Cantina, Milujeme Čtyřku, Play-ball Tempo, Czech Softball, Baseball Czech, Eau Thermale Avène, Jan-Press, Emco cereálie, Profisign plus Aquamarin klub sluníčko, jugger.cz, Martin Zach, Martin Zach - Oficiální profil

#Eagles, #ladiesday2020, #spolupomahame
... See MoreSee Less

Twitter

Reklama