Vítězný vstup kadetek do 2. ligy – 12.5.2013

Vítězný vstup kadetek do 2. ligy – 12.5.2013

Výběr kadetek úspěšně vstoupil do 2. ligy kadetek. Za celý turnaj nepoznal hořkost porážky a do Prahy si přiváží plný počet bodů.

Na úvod 2. Ligy kadetek jsme zavítali do starobylé Třebíče. Na okraji města vyrostl moderní sportovní komplex, jehož centrem je baseballové hřiště. V jeho vnějším poli byla zřízena dvě hřiště pro softball.

V prvním zápase proti začátečnicím z Blanska nám na výhru 21:1 v tréninkovém tempu stačily 2 směny. Další zápas měl být nejtěžší ve skupině. Merklín jsme přejeli 16:0 po 3. směně. V posledním zápase skupiny nás čekal Trutnov. V „B“ sestavě jsme nezaváhali a vyhráli i poslední sobotní zápas ve skupině. Eagles – Trutnov 5:1. Pak večeře v klubové restauraci a hurá do tělocvičny se připravit na nedělní zápasy.

V semifinále jsme měli za soupeře Sparks Mladé Buky. Po nočním vydatném dešti byl stav hřišť na hranici regulérnosti. Z bahna a louží jsme vylovili jednoznačné vítězství 16:1 po 3. směně. Ve finále jsme se podle očekávání střetli s týmem SaBaT. Dramatické utkání konečně prověřilo naše schopnosti a dovednosti. Přetahovaná o výsledek skončila v náš prospěch, Eagles – SaBaT 6:4. Tím jsme dobyli vítězství v turnaji. Několik hráček si pozvedlo sebevědomí. Kamča si uběhla HR, Terka Č. a Kája P. odpálily 3B! Velmi dobré výkony podaly všechny nadhazovačky i kečryně. Všechny hráčky si turnaj náramně užily.

Turnaj ukázal, že do 2. ligy nepatříme. Škoda dvou promarněných šancí na kvalifikaci proti Kotlářce a Ledenicím……

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama