Charitativní dražba relikvií – 27.6.2013

Charitativní dražba relikvií – 27.6.2013

V pátek po večerním zápase proběhne na centrálním baseballovém hřišti aukce na podporu BASEBALL CZECH.

Druhým nosným pilířem charitativního projektu BASEBALL CZECH jsou dražby u příležitosti zajímavých baseballových událostí. Významné osobnosti našeho sportu věnují své baseballové relikvie (dresy, pálky, čepice, míče, apod.) a díky lidem, kteří si těchto věcí či jejich majitelů považují, přibudou na účet další možné finance. Jak již doufám všichni ví, skutečně všechny peníze do koruny jdou pouze na podporu účasti nejtalentovanější mládeže na mistrovstvích světa.

V zimě se nám vydařila dražba na Horské klinice, kde všichni přítomní vzdělávající se trenéři přispěli částkou 30.000,-Kč. Příští týden, díky vstřícnosti klubu Eagles Praha, se bude opět po roce na Krči, během nadcházejícího mezinárodního baseballového turnaje Pražského baseballového týdne, konat dražba.

Cca  ve  21:30 po pátečním večerním  utkání naší seniorské reprezentace, které začíná v 19:00 hod. Všem, kteří na dražbu po utkání zůstanou, budeme velmi vděčni. A kdyby i něco vydražili, bylo by to super. Skutečně bude co dražit! Dresy, čepice s podpisy seniorských reprezentantů a vrcholem by měly být naprosté lahůdky! MLB dres nadhazovače Fernarda Rodneye,  věnovaný MLB klubem Tampa Bay Rays s podpisem hráče. V roce 2012 vytvořil historický nadhazovačský rekord organizace.  ERA 0,60!! Tedy volně přeloženo, jeho loňský průměr v MLB bylo obdržených 0,6 bodu na 9 směn trvající zápas. A co věnoval do dražby nový reprezentační coach Mike Griffin? Skutečný bonbónek, baseballovou pálku s podpisem vítěze Světové série z roku 2004 Trot Nixon, Boston Red Sox! Věřím, že se máme v Praze na co těšit.

Advertisement

Facebook

Bužga o sérii s Draky Brno

Série s Draci Brno dopadla v neprospěch Eagles, kteří jeden zápas vyhráli a dva prohráli. Podívejte se na hodnocení Vojtěch Bužga.

3 likes, 0 comments8 hours ago

Novou sezónu zahájily i juniorky, které obhajují loňský titul. V prvním hracím dni se představily na hřišti pražského Tempa. V obou zápasech padlo hodně bodů a každý tým si připsal po jedné výhře (13:10 a 11:19). Druhý hrací den..

21 likes, 0 comments1 day ago

Twitter

Reklama