Hokejky změří síly s Mikrofony – 25.6.2013

Hokejky změří síly s Mikrofony – 25.6.2013

Nejen na zápasy o prvenství na Pražském baseballovém týdnu a Pražském softballovém týdnu se mohou těšit fanoušci, kteří se ve středu 26.6. vydají do Eagles Parku.

Utkání výběru hokejistů proti zástupcům sedmé velmoci z řad štábu ČT by mělo trvat zhruba hodinu. A jména účastníků nevšedního sportovního klání zní věru zajímavě. Za Spartu se zúčastní čtveřice hráčů Dominik Pacovský, Karel Kubát, Lukáš Klimek a Jan Piskáček, k nimž se připojí i trojice zástupců pražského Lva ve složení Michal Birner, Petr Vrána a Michal Řepík. „Těším se, bude to zajímavé zpestření. Nepamatuji si, kdy naposledy jsem hrál baseball. V rámci letní přípravy to asi nebylo,“ říká s nadsázkou sparťanský obránce Kubát.

Jedná z čerstvých tváří v holešovickém týmu je společné s novými parťáky ve finální fázi letní přípravy pro nadcházející extraligovou sezonu. „Doufám, že to bude spíš v exhibičním duchu pro pobavení sebe i fanoušků. Nevím o tom, že by se někdo z nás baseballu pravidelně věnoval,“ dodává s úsměvem bývalý litvínovský zadák, který bude mít vedle sebe v týmu ještě další esa. Třeba baviče Miloše Knora nebo bývalého hokejového reprezentanta Jana Platila.

V dresu týmu Mikrofonů se objeví také vzácná společnost. Jména jako Robert Záruba, Jiří Hölzel či fotbalový specialista Jaromír Bosák slibují zajímavou podívanou. „Věříme, že tahle akce přiláká řadu sportovních fanoušků i příznivců hokejové Sparty. Určitě nebude nouze o dobrou zábavu,“ tvrdí Jan Beneš, sportovní manažer pražských Eagles. „Jediným problémem by mohlo být počasí, ale doufejme, že nebude moc pršet a vše proběhne podle plánu,“ doufá.

Exhibiční baseballové klání startuje v areálu Eagles Parku v Praze – Krči v 17.30 a vstup je pro všechny příznivce zdarma. Hvězdné obsazení tohoto sportovního dostaveníčka dokresluje rozhodčí, jenž bude klání řídit. Tím bude notoricky známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments13 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments13 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama