Jistota postupu na MČR kadetů 2013 byla na dosah – 11.6.2013

Jistota postupu na MČR kadetů 2013 byla na dosah – 11.6.2013

Ano, je to tak, jistotu postupu na MČR st. kadetů jsme měli ve vlastních rukou. Bohužel jsme nepředvedli takový výkon v boji o páté místo, abychom si tím zajistili účast na zářijovém turnaji.

Vstup do turnaje byl velice rozpačitý a to jsme na rozehrání měli ideálního soupeře, Draky Brno.

Ze začátku nám Draci trochu utekli, ale pak se nám podařilo stáhnout na rozdíl jediného bodu. Náš tlak se však nepodařilo udržet a v závěru utkání nás soupeř přehrál a odnesl si vítězství.

Naším druhým pátečním soupeřem byla pražská Kotlářka. V tomto utkání jsme již od začátku tahali za kratší konec a zejména v útoku se nám vůbec nedařilo. První den turnaje jsme měli bilanci dvou proher a žádného vítězství.

Sobotní den jsme odehráli na plný plyn a hned to bylo vidět i na výsledcích. Dvěma výhrami nad Trnavou a Třebíčí jsme si zajistili třetí místo ve skupině a možnost hrát o páté místo v celkovém pořadí, které by zaručovalo postup na MČR v září. Ve druhé skupině, která se téměř celá odehrála na Kraví hoře, byla situace poněkud zamotanější. Na svého soupeře jsme tak museli čekat až do pozdního večera. Vzájemný souboj Hrochů a Techniky ve svůj prospěch nakonec rozhodla Technika a naším nedělním soupeřem se tak stali Hroši.

V nedělním utkání se nám nepovedl začátek utkání a celý zápas jsme jen dotahovali náskok soupeře. Průběh utkání se nám nepovedlo otočit a boj o páté místo jsme prohráli.

Kdybychom pokračovali v sobotních výkonech, určitě by se celý turnaj dal hodnotit pozitivně, ale nedělním výkonem jsme si naše vystoupení trochu pokazili.

Za náš tým starších kadetů nastoupili také ml. kadeti Šimon Blažek a Fellipe Gonzalez. Po celou dobu turnaje podávali výborné výkony a byli platnými členy našeho týmu.

Co fungovalo naprosto dokonale, bylo technické zabezpečení. Kdybychom takto svojí práci odváděli i my, museli bychom celý turnaj vyhrát.

Chceme tímto poděkovat především Jarce Holakovské za perfektní organizaci a poděkování samozřejmě patří i Nadě Pohlreichové, Evě Novotné, Milce Huntejové, Evě Bártové a Kamile Bužgové.

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama