Naději na úspěch utnula Bologna v deváté směně – 6.6.2013

Naději na úspěch utnula Bologna v deváté směně – 6.6.2013

V třetím měření sil na PMEZ baseballisté Eagles svedli vyrovnanou bitvu s momentálně nejlepším týmem Evropy. Fortitudo Bologna se jen těžce prosazovala proti opět výborné hrající obraně. Italský celek o své výhře rozhodl až v poslední směně.

Eagles, jako domácí celek, začali utkání v poli. Proti startérovi Davidu Bártovi se Italové prosazovali od prvního pálkaře. Výsledkem jejich snahy byly plné mety s dvěma auty. Hlavní trenér Richard Kania kaučuje  pick off na jedna, perfektně provedení dua Bárta – Vrbský však nenašlo pochopení u metového rozhodčího, který vyhlásil k údivu všech safe. I přes to Eagles z inningu odešli bez bodu. První změna skóre se udála ve třetí směně. Bologna dokázala v bod proměnit dvě zaváhání pražské obrany. Pálkaři Eagles se na italského nadhazovače Carlose Richettiho  dlouho nedokázali prosadit, perfect game zrušil až 12. muž v bílém dresu Eagles v pořadí Tom Ward odpalem do pravého pole. Vyrovnání se Eagles dočkali v sedmé směně. P. Zýma BB, Ward out, Hejma single, Pojer RBI single, na který doběhl pro úvodní bod Petr Zýma z druhé mety. Z dobře rozehrané směny však už Eagles další body nepřidali. David Bárta zvládl skvěle svoji dnešní úlohu a postupem času se pálkaři vedoucího celku italské ligy prosazovali čím dál hůře. Zlomový okamžik nastal na začátku deváté směny. Na dva auty se na pálku dostal třetí a čtvrtý pálkař boloňského pořadí. Elitní duo se prosadilo. Liverzianiodpálil double, svého spoluhráče stáhl pro vítězný bod Chris Aquila, hlavní hvězda Bologni. Eagles se již v dohrávce neprosadili a utkání prohráli 2:1.

Zítra se Eagles utkají s pořádajícím celkem Regensburg Legionaere. Na kopci se představí Tomáš Duffek. Živý stream můžete sledovat ZDE Play-by-play ZDE

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

22 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

55 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama