Naději na úspěch utnula Bologna v deváté směně – 6.6.2013

Naději na úspěch utnula Bologna v deváté směně – 6.6.2013

V třetím měření sil na PMEZ baseballisté Eagles svedli vyrovnanou bitvu s momentálně nejlepším týmem Evropy. Fortitudo Bologna se jen těžce prosazovala proti opět výborné hrající obraně. Italský celek o své výhře rozhodl až v poslední směně.

Eagles, jako domácí celek, začali utkání v poli. Proti startérovi Davidu Bártovi se Italové prosazovali od prvního pálkaře. Výsledkem jejich snahy byly plné mety s dvěma auty. Hlavní trenér Richard Kania kaučuje  pick off na jedna, perfektně provedení dua Bárta – Vrbský však nenašlo pochopení u metového rozhodčího, který vyhlásil k údivu všech safe. I přes to Eagles z inningu odešli bez bodu. První změna skóre se udála ve třetí směně. Bologna dokázala v bod proměnit dvě zaváhání pražské obrany. Pálkaři Eagles se na italského nadhazovače Carlose Richettiho  dlouho nedokázali prosadit, perfect game zrušil až 12. muž v bílém dresu Eagles v pořadí Tom Ward odpalem do pravého pole. Vyrovnání se Eagles dočkali v sedmé směně. P. Zýma BB, Ward out, Hejma single, Pojer RBI single, na který doběhl pro úvodní bod Petr Zýma z druhé mety. Z dobře rozehrané směny však už Eagles další body nepřidali. David Bárta zvládl skvěle svoji dnešní úlohu a postupem času se pálkaři vedoucího celku italské ligy prosazovali čím dál hůře. Zlomový okamžik nastal na začátku deváté směny. Na dva auty se na pálku dostal třetí a čtvrtý pálkař boloňského pořadí. Elitní duo se prosadilo. Liverzianiodpálil double, svého spoluhráče stáhl pro vítězný bod Chris Aquila, hlavní hvězda Bologni. Eagles se již v dohrávce neprosadili a utkání prohráli 2:1.

Zítra se Eagles utkají s pořádajícím celkem Regensburg Legionaere. Na kopci se představí Tomáš Duffek. Živý stream můžete sledovat ZDE Play-by-play ZDE

reklama

Facebook

Baseball Czech

Lets Go Eagles !!!

9 likes, 0 comments14 hours ago

Evropský pohár opět na Eagles - Eagles Praha, z.s. Baseball & Softball

“Cílem by určitě měl být boj o přední příčky, ač to bude extrémně obtížné” říká před začátkem Poháru vítězů pohárů hlavní trenér ženského áčka Petr Marek. Chcete vidět, jak holky dopadnou? Doražte fandit již od pondělí..

26 likes, 0 comments18 hours ago

Reklama