PBT/PST 2013: Každý den něco navíc – 24.6.2013

PBT/PST 2013: Každý den něco navíc – 24.6.2013

Kromě zápasů se fanoušci baseballu a softballu v Eagles Parku mohou těšit každý den na “bonus”.

Tradičními okamžiky, bez kterých se neobejde žádná baseballová akce, tedy slavnostního zahajovacího nadhozu letošního turnaje v úterý od 18,50 a slavnostního nadhozu finále v sobotu od 17,50, se zhostí zajímavé osobnosti, jejich jména zatím pořadatelé připravují jako překvapení pro diváky.

ČT Sport utkání ČR – Německo, 25.6. 19,00

Aby ale nabyli ochuzeni o špičkový baseball i diváci televizní, ČT Sport nabídne hned v den zahájení turnaje 25.6. od 19,00 přímý přenos z utkání ČR – Německo, tedy určitě z pokusu o odvetu za naší těsnou porážku na loňském Mistrovství Evropy.

Utkání osobností Hokejky proti Mikrofonům

Bezva podívanou a zábavu nabídne utkání osobností „Hokejky proti Mikrofonům“, kde se ve středu 26.6. od 17,30 představí divákům hokejisté Sparty Praha, Lva Praha a HC Olympu (tým hokejistů, který vede Martin Dejdar) proti stejně zdatným soupeřům – týmu Mikrofonů, který bude složen z moderátorů, reportérů, spolukomentátorů ČT Sport a dalších osobností.

Možná budou diváci překvapeni, ale rozhodně se nebude jednat o zápas jen tak nějakých amatérů, vždyť mnozí ze zúčastněných to s pálkou, rukavicí a míčem umí…

Homerun derby

Ve čtvrtek 27.6. od 17,30 je připravena další lahůdka pro baseballové fajnšmekry – populární Homerun derby. Za každý tým nastupuje do derby vždy jeden nejlepší, silový pálkař, aby se co nejvíce krát pokusil překonat svými odpaly celé hřiště a případně bombardovat až třeba střechu přilehlé budovy klubu.  A několika pálkařům se již v minulosti při PBT takový kousek povedl.

Fireball, Express Derby

V pátek před večerním duelem Haar Disciples s českým národním celkem proběhnou na centrálním hřišti dovednostní soutěže. Každý tým vyšle dvě zástupkyně. V Express derby se představí “rychlíci” jednotlivých celků. Ve Fireballu se pak fanoušci softballu mohou těšit na soutěž, o co nejrychlejší hod.  

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama