Hráčky Eagles pomohly dobré věci – 18.7.2013

Hráčky Eagles pomohly dobré věci – 18.7.2013

V úterý proběhl charitativní zápas na podporu dětí postižených cystickou fibrózou. V utkání se střetl tým osobností pod hlavičkou Realtop Praha proti úřadujícím softballovým mistryním Eagles Praha.

Utkání proběhlo na centrálním softballovém hřišti Eagles Parku a diváci mohli vidět řadu známých tváří televizní obrazovky či sportovních stadionů. Realtop Praha se představil v sestavě: Ivan Trojan, Jan Koller, Leoš Noha, Jakub Kohák, Radek Bejbl, Ondřej Bejbl, Radek Sňozík, Jaromír Bosák a Ondřej Lípa. I přes první zkušenosti se slowpitchem se celebrity mistryň republiky nezalekly. Zaplněná tribuna tleskala odpalům, obranným zákrokům i vtipným průpovídkám přímých aktérů, které tlumočil do éteru moderátor celé akce Vlastimil Korec.

Fotka uživatele Eagles Praha - Baseball & Softball.

Po krátkém třísměnnovém zápase přišla na řadu hlavní část programu. Tou byla dovedností soutěž v pálení do dálky, ve které každý úspěšný odpal znamenal větší či menší příspěvek na konto slaných dětí. Členy Realtop Praha doplnil na pálku i Lukáš Hudeček mládežnický reprezentant v baseballe, který trpí cystickou fibrózou. S pálkou se pánové činili a suma se zastavila na částce přesahující 350 tisíc korun. Na závěr dne si překvapení připravil marketingový ředitel hlavního partnera firmy PROFI CREDIT pan Ondřej Šmakal, který částku zaokrouhlil na rovný půl milionu korun.

Fotogalerii najdete ZDE

Advertisement

Facebook

V neděli 3.3.2019 proběhne školení rozhodčích regionu Severozápad. Školení se bude konat v areálu Eagles Praha a zaměřeno bude na licenci „Rookie“. Na programu budou prezentace na téma: vybavení rozhodčího, správná signalizace, mechanika..

7 likes, 0 comments1 day ago

Hledáš dobrou brigádu. Neváhej se přihásit na zapisování zápasů z největšího mládežnického turnaje Pony League. Bude k vidění skvělý baseball i softball a u toho si vyděláš i peníze. Přihlaš se do týmu zapisovatelů.

2 likes, 0 comments6 days ago

Twitter

Reklama