Denní report PMEZ – Den 2 – 21.8.2013

Denní report PMEZ – Den 2 – 21.8.2013

V druhém hracím dnu se divákům, kteří zavítali do Eagles Parku, představili všechny zúčastněné týmy. Favorité na medailové příčky nezaváhali, i když v pár případech se cesta k úspěchu nerodila lehce.

SKUPINA A

V prvním duelu skupiny A se představil pořadatelský celek Eagles Praha proti vídeňským Mosquitoes. Nadhazovačka Kate Robinson v dresu pražského týmu jasně dominovala a za 7 směn vyřadila 14 pálkařek SO. Ani obrana prvního soupeře českých mistryň v turnaji nefungovala na výbornou, a tak se Eagles moli radovat z výhry 6:0.

Druhý favorit skupiny Sparks Haarlem si hladce poradil s německým mistrem Weseling Vermins. Od začátku utkání dokazoval holandský vicemistr svoji sílu, která vyústila v 10 bodů na kontě Sparks. Na prkně zápas odházela americká posila Amber Johnson, která nedovolila ani jedné hráčce obsadit první metu. Nejúdernější pálkařkou Holanďanek byla Saskia Kosterink (2/3, 3x run, 2x RBI). Konečný stav zápasu 10:0 po 5. směně.

Druhý zápas proti Royal Greys neodstartovaly hráčky z pražské Krče ideálně. Po prvním inningu svítilo na ukazateli skóre 3:0 v neprospěch Eagles. Zlepšený výkon v druhé polovině utkání dopomohl Eagles k otočení skóre a zisku druhému vítězství.

Duel německy hovořících týmů rozhodla svým homerunem Brittany Barnes, která odpálila nechytatelný odpal v páté směně a Vermins si díky ní připsali první výhru v turnaji nad Mosquitoes 2:0.

SKUPINA B

Nejdelší zápas dne byl k vidění dopoledne a hlavními aktéry byla družstva Caserty a Zvezdy. Ruské hráčky se ujaly vedení v první směně, po nátlakové hře si vynutily chybu italské obrany a Semenova otevřela skóre. Italský mistr s odpovědí čekal až do 4. směny, kdy italské pálky našly recept na nadhazovačku Shalvadze. Longhi a Bosdachin zvrátili utkání ve prospěch Caserty. Zvezda však nesložila zbraně a dokázala vyrovnat v 7. Směně, kdy další zaváhání italské obrany potrestala Neskromnaya. Vyrovnaný stav nevydržel příliš dlouho. Svěřenkyně trenéra Oblettera zatlačili na ruskou obranu, která pod tíhou okamžiku nevydržela a Caserta si tak připsala premiérovou výhru na turnaji.

Ukrajinský Nika Lugansk dovedlo k první výhře duo pick-up-hráček. Greta Ceccheti odházela utkání bezchybně a zaznamenala 12x SO. Kirsten Wadwell odpálila první homerun turnaje, ke kterému přidala i dvoumetový odpal a svými odpaly stáhla všechny body Ukrajinek. Švédský celek ani v druhém utkání nezaznamenal ani jeden bod a utrpěl porážku 0:3

V druhém úterním zápase se utkali Švédky s holandským mistrem Alcmarií. Ta se ujala v úvodu vedení 4:0 a očekával se rychlý konec. Skövde však utkání dokázalo vyrovnat a mírně zaskočit favorita. Alcmaria však ukázala svoji herní vyzrálost a po vyrovnání zaznamenala dalších 5 bodů, které znamenali konečný výsledek 9:4 ve prospěch Holanďanek.

Caserta absolvovala double s týmy z východního bloku a napodruhé už nedopustila žádné drama. Ukrajinského soka z Lugaňsku červená mašina přejela jasně za hodinu hry 8:0. Na pálce se nejvíce dařilo Giulii Longhi (2/2, 4x RBI) a Cassidy Bell (3/3, 3x R, RBI).

V souboj nadhazovaček se proměnil večerní duel mezi Alcmarii a Zvezdou. Femke van Dusschoten i Jekatěrina Eronina dlouze držely pálkařky na uzdě. Jediný bod padl ve čtvrté směně. Anne Blaauwgeers obsadila metu na error nadhazovačky, zpátky na domácí metu ji posunuly spoluhráčky Maaike Blaauwgeers, Moore a RBI si připsala Van Aalst.

Zítřejší program začíná opět v 10:00. K vrcholům bude patřit duel o první místo ve skupině A mezi Eagles a Sparks Haarlem. V B skupině dojde na konfrontaci holandského a italského softballu v podání Alcmarie a Caserty. Vzájemný souboj proběhne na centrálním hřišti v 17:30.

Kompletní statistiky naleznete ZDE

Videosouhrn zápasů:

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments13 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments13 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama