Softballistky z Krče podpoří výcvik asistenčních psů – 16.8.2013

Softballistky z Krče podpoří výcvik asistenčních psů – 16.8.2013

OD 19. DO 24. SRPNA 2013 SE V AREÁLU EAGLES PRAHA V PRAZE 4 USKUTEČNÍ PRESTIŽNÍ TURNAJ POHÁR MISTRŮ EVROPSKÝCH ZEMÍ V SOFTBALLU ŽEN. PŘÍKLAD PRAHY 4, KTERÁ PODPORUJE PROJEKTY NEZISKOVÉ ORGANIZACE HELPPES ZAMĚŘENÉ NA VÝCVIK ASISTENČNÍCH PSŮ PRO OSOBY S HENDIKEPEM Z PRAHY 4, INSPIROVAL SPORTOVNÍ ODDÍL EAGLES PRAHA. ČÁST VÝTĚŽKU ZE VSTUPNÉHO DARUJE PRÁVĚ HELPPES.

“Díky městské části Praha 4 máme nejkrásnější a největší sportovní areál v Evropě, proto si můžeme dovolit pořádat tak významné turnaje. Spojili jsme naše síly a pomůžeme neziskové organizaci Helppes. Týdenní vstupenky budou v cenové relaci 100,- Kč a 50,- Kč, jako doklad o zaplacení bude sloužit buttonek s logem HELPPES. Z každé “vstupenky“ darujeme 60% na výcvik asistenčních psů,” vysvětluje důvody akce sportovní manažer oddílu Eagles Praha Jan Beneš. Každý softballový fanoušek obdrží jako poděkování drobný dárek. „Věříme, že nejen softball na špičkové úrovni, ale i podpora dobré věci přivábí do Eagles Parku co nejvíce fanoušků a příspěvek bude, co největší,“ doplňuje Beneš.

„Podporujeme neziskovou organizaci Helppes, protože jsme si vědomi, v jak obtížné situaci jsou lidé se zdravotním hendikepem, ale i organizace, které jim pomáhají,“ uvedla radní z městské části Praha 4 Lucie Michková (ODS). „Věnovat tak značnou část z výdělku na vstupném na výcvik asistenčních psů si zaslouží velké poděkování. Hluboká poklona každému, kdo pomáhá.“ „Spolupráce s městskou částí Praha 4 je pro naši neziskovou organizaci ctí, protože její představitelé mají velmi vysoké sociální cítění. Získat pro podporu tak skvělý softballový oddíl, jako je Eagles Praha, je pro nás velmi významné, zejména proto, že výcvik asistenčních psů stát nijak nedotuje a naši klienti jsou tak plně závislí na těch, kteří nás podporují,“ uvedla Zuzana Daušová z neziskové organizace Helppes. „Velmi si této pomoci vážíme a jménem našich klientů moc děkujeme a doufáme, že tým Eagles uvidíme ve finále. A pokud přijde fandit hodně diváků, oddíl Eagles možná sáhne po poháru nejcennějším, a ještě k tomu získá i svého “asistenčního psa.“

Ve středu 21. srpna proběhne od 19:30 ukázka dovedností asistenčních psů na centrálním softbalovém hřišti před večerním zápasem domácích Eagles Praha proti německým mistryním Wesseling Vermins. Na demonstraci dovedností čtyřnohých pomocníků jste srdečně zváni,

reklama

Facebook

1. finále juniorské extraligy žen: Tempo Praha - Eagles Praha

22 likes, 0 comments2 weeks ago

Čtvrtfinálová série proti Tempo Titans Praha skončila poměrem 2:1 v náš prospěch! Po výsledcích 9:3, 7:8 a 9:5 postoupilo naše ženské Áčko do semifinále, kde si je za soupeře vybralo SK Joudrs Praha a tak se loňská série o bronz letos..

55 likes, 0 comments3 weeks ago

Twitter

Reklama