2. LIGA KADETEK – 4. KOLO V BLANSKU – 19.9.2013

2. LIGA KADETEK – 4. KOLO V BLANSKU – 19.9.2013

Kadetky Eagles druhým místem ve 4. kole 2. ligy si zajistily postup na MČR kadetek.

Do Blanska jsme odjížděli s deseti hráčkami potvrdit průběžné první místo ve 2. lize kadetek. Po vydatných nočních deštích bylo dopoledne hratelné pouze jedno hřiště. Prvním soupeřem byl nadšeně bojující tým Blanska. Slušný výkon na nadhozu předvedla Viki. Výsledek Eagles – Blansko 15:0. V dalším zápase jsme nastoupili proti mladému šikovnému týmu Tempa. V zápase jsme dobře pálili a vyhráli 18:2. Na zápas s Merklínem jsme se těšili. Doufali jsme, že postavíme náš line up proti kvalitnímu nadhozu v podání Wídi. Stalo se tak. Opravdu soustředěný výkon celého týmu jak na pálce, tak i v obraně nás posunul k vítězství 7:0. Ve skupině A jsme obsadili první místo.

Ve skupině B o vítězství bojovaly Mladé Buky proti SaBaTu. Po dramatickém boji zvítězily Mladé Buky 9:8. V semifinále se utkáme se SaBaTem.

Odpočatí jsme vtrhli do utkání s nevyzpytatelným SaBaTem. Vědomi si důležitosti utkání jsme po koncentrovaném výkonu v poli a skvělém nadhozu Kamči a Maki a bojovnosti v útoku utkání vyhráli 12:1. JSME NA MĆR KADETEK!!!!!

Krátce po nepříliš chutném obědě jsme nastoupili do finále. Děvčata z drsného podhůří Krkonoš předvedly svojí sílu a nadšení. Při jejich útoku co přiletělo to s ještě větší razancí odletělo po našeho pole. Ani orlí křídla by nám nepomohla. Zatíženi bramborama z oběda jsme byli těžcí a energie týmu byla hodně nízká. Finále jsme protrpěli a byli rádi za prohru jen 11:3.

Druhým místem ve 4. kole jsme potvrdili 1. místo v 2. lize kadetek. A také se kvalifikovali na MČR kadetek, které se bude konat 27. – 29. 9. 2013 na Joudrs.

V průběhu turnaje jsme si mohli zahrát 3 utkání proti poměrně kvalitním soupeřům. Dvě jsme zvládli na výbornou a jedno utkání – finále nezvládli. Hlavně psychicky. Škoda. Každá výhra se počítá. Finále pro nás bylo také zdviženým prstem! Chceš-li vyhrát, dej do zápasu vše. Rychlost, sílu, um, přehled, soustředění a SRDCE! Ne jen tak navenek. V obraně jsme zahráli na velmi slušné úrovni. I hra v útoku byla dobrá, jen drobné individuální výpadky v koncentraci na výkon srážely body za celkový dojem.

A jak dál? S hlavou nahoře, s bojovností v srdci, s přesnou rukou, s rychlou nohou a s touhou po vítězství vzhůru na MČR!!! Let’s fly EAGLES!!!

Advertisement

Facebook

Juniorka roku: Krůčky k vrcholu Natálie Kopicové

Natálie Kopicová byla zvolena juniorkou roku. Její liberecko-pražský softballový život tak dostal další impuls k tvrdé práci. Kromě výzvy v podobě přípravy s ženskou reprezentací si juniorka s pálkařským průměrem 0.500 vysnila stipendium..

35 likes, 0 comments3 hours ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zelenobílé vánoce! Nové kulíšky Eagles New Era! Fanshop otevřený úterky a čtvrtky 15-18, tak doražte pro klubový dárek pro malé i velké hráče. !!! Mimo stálou otevírací dobu bude zaměstnankyně obchodu v areálu k zastihnutí i v..

26 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Reklama

Prodej klubového oblečení

Využijte předvánoční čas k nákupu bezkonkurenčních dárků ve formě klubového oblečení !


sortiment

You have Successfully Subscribed!