Storms poraženy, ve finále opět s Joudrs – 30.9.2013

Storms poraženy, ve finále opět s Joudrs – 30.9.2013

Softballistky Eagles zdárně prošly semifinálovou sérii se Storms Řepy a ve finále ligy se pošesté v řadě utkají s bohnickým rivalem Joudrs.

Do víkendových střetnutí vstupovaly obhájkyně titulu za stavu 1:1.

Třetí semifinálový duel hostil Svoboda Park, kde mají svůj „domov“ hráčky Storms. Na prkně Eagles se představila Lucie Maršíková, která od začátku nedovolila útoku soupeře mnoho. Kateřina Labová na nadhozu domácích si však počínala obdobně a tak po dvou směnách svítili na tabuli samé nuly. První změna skóre přišla na začátku třetího inningu, když hráčky Eagles doběhly pro tři body. Svěřenkyně Vojty Albrechta dokázaly kontrovat jedním doběhem po dlouhém odpalu do vnějšího pole.

Silná pálka Eagles však opět udeřila tříbodovou vlnou, po které odskočily vítězky PMEZ na pětibodový rozdíl 6:1. Výsledek vydržel až do dohrávky zápasu, kdy Storms zmobilizovaly síly a využily mírné nekoncentrovanosti obrany Eagles, která vyústila v sérii hitů a drobných zaváhání obrany. Storms dokázaly snížit na 6:3 a obsadit mety. Lucie Maršíková však nedopustila další zdramatizování průběhu utkání a dovedla Eagles do vedení v sérii 2:1.

První “matchball“ měly hráčky Eagles v neděli na domácí půdě. K týmu se již po disciplinárním trestu připojil trenér Gába Waage. Na nadhozu se opět představila reprezentační nadhazovačka Lucie Maršíková. Trenérský tým Storms nasadil na prkno Petru Lechnerovou. Průběh utkání připomínal sobotní klání. První dvě směny diváci doběh na domácí metu neviděli a ve třetí opět, jako první udeřily pálkařky Eagles. Tentokrát však útok nasázel Storms 6 bodů, na které už nedokázal soupeř odpovědět. Ve čtvrté směně doběhly hráčky Eagles pro další 2 body a při bezchybné obraně utkání skončilo rozdílem po páté směně v poměru 8:0.

V sobotu 5. října startuje finálová série softballové extraligy žen. Od roku 2008 nezná ženské finále jiné účastníky než Eagles a Joudrs.

Dokonají Eagles sezonu snů třetím mistrovským titulem v řadě či nadvládu týmu z Krče přeruší celek ze Svoboda Parku. Nenechte si ujít mimořádnou podívanou.

Program série

5.10.      Svoboda Park    Joudrs – Eagles

6.10.      Eagles Park         Eagles – Joudrs

12.10.    Svoboda Park    Joudrs – Eagles

13.10.    Eagles Park         Eagles – Joudrs bude-li třeba

19.10.    Svoboda Park    Joudrs – Eagles bude-li třeba

reklama

Facebook

Vzpomínka na slunečné září a třetí ročník Ladies Day. Vybralo se skvělých 134 300,- pro Standu Zatloukala a my vám za to ještě jednou děkujeme. Naviděnou příští rok v Eagles parku!

Poděkování partnerům akce
Podstata Hudler, Westfield Chodov, Generali Česká pojišťovna, Praga Arena, New Era Cap, HUSTLE Production,  Luna Ateliér s.r.o., HyperCube, Ohňostroje Krupička, Jersey53.eu, 123print.cz Princo International, Snowboardel, Non Glutine, ArtForFans, Pražská Ledárna, Canadian Medical, Occidental Praha, Pierre Fabre Group, Výživový institut, Monster Energy, Tempo Praha, Harley-Davidson, Vlaková loupež escape-adventure.cz, Praha.eu, Avanti @Bohemia Sekt, David Kozma MMA Fighter, @Mary Kay Česká a Slovenská republika, @Dugout Cantina, Milujeme Čtyřku, Play-ball Tempo, Czech Softball, Baseball Czech, Eau Thermale Avène, Jan-Press, Emco cereálie, Profisign plus Aquamarin klub sluníčko, jugger.cz, Martin Zach, Martin Zach - Oficiální profil

#Eagles, #ladiesday2020, #spolupomahame
... See MoreSee Less

Twitter

Reklama