T-ballisté přiváží z Mostu 2.místo. – 16.9.2013

T-ballisté přiváží z Mostu 2.místo. – 16.9.2013

Medailovou sbírku rozšířili t-ballisté, kteří z 5. kola t-ballové extraligy přiváží stříbrnou příčku.

V sobotu jsme se sešli za krásného slunečného rána na hřišti v Mostě, kde bylo na programu 5.kolo softballové extraligy. Do Mostu jsme přijeli v oslabené sestavě, neboť ve stejném termínu bojovali naše osmičky v čele s koučem Jakubem Trčkou o medaile na Českém poháru. Beny musel zajišťovat Final Four na Krči, takže jako hlavní trenér si svou premiéru odbyl Pepa Zelinka.Všichni hráči i hráčky dorazili do Mostu včas a tak po předzápasovém rozcvičení mohl začít úvodní zápas s domácími Paintbusters. Začali jsme hned v úvodu se silným základem, kterému se dařilo bezchybně bránit a i na pálce všichni předvedli svou sílu. Po dvou směnách jsme hráče prostřídali a i tato sestava dokázala přidávat body a mostecký útok ubránit.Výsledkem byla výhra 24:7. V následné pauze jsme již přemýšleli o taktice na následujícího soupeře, kterým byli kostelečtí Klackaři, soupeř nevyzpytatelný, který svou hrou umí zaskočit. Rozhodli jsme se proto udělat jen drobné změny a do začátku zápasu nasadit sestavu, která turnaj zahajovala. Soupeř ale příliš nevzdoroval, začal dělat zbytečné chyby a tak brzy došlo v našem týmu ke střídání. Všichni orlíci se stejnou měrou přispěli k vítězství 22:0. Vyhráli jsem skupinu a tak jsme  čekali, jaké rozuzlení bude mít druhá skupina, kde sice námi očekávaným soupeřem byli Hroši z Havlíčkova Brodu, ale ti někde cestou do Mostu ztratili soustředěnost a radost ze hry a tak je v cestě do semifinále po 2. tiebreaku zastavili mostečtí Paintbusters.

Naši orlíci si na Most věřili, měli v paměti snadné vítězství z rána. Jaké však bylo překvapení. když po 1.směně byl výsledek 0:0 a první tři naši pálkaři se ani nedostali na metu. Naštěstí se nám podařilo hráče i hráčky “probudit” a od druhé směny to již byl ten tým, jak ho známe. Téměř bezchybný v poli a s údernou pálkou. Výsledek 15:1 byl dostatečně přesvědčivý. V čekání na druhého finalistu jsme opět byli napínáni až do konce, protože Klackaři se rozhodli nedat svou kůži lacino a ve velmi pěkném, nervydrásajícím utkání vedli nad  Rytíři až do poslední směny. V té se Rytířům v dohrávce podařilo srovnat a (opět) v tiebreaku dovézt domů vítězný bod.

Finálový duel byl již ve znamení 2 pěkných (i když, dle našeho názoru, na hranici pravidel) odpalů na straně Rytířů, jinak obě obrany měli vše pod kontrolou. Rozdíl byl jen v tom, že Rytíři chtěli vyhrát o kousek víc, než my, a proto nakonec vyhráli výsledkem 5:3. Domů odvážíme pohár za druhé místo, vědomí, že máme tým,který může hrát o příčky nejvyšší, ale také to, že bez “hladu” po vítězství se vyhrávat nedá.

Tballisté v Mostě

Advertisement

Facebook

Hlavní trenér baseballovohého A- týmu Vladimír Chlup hodnotí nedelní zápasy proti Draci Brno

7 likes, 0 comments1 day ago

Baseballová TOP 6: Hroši Brno - Eagles Praha 0:2

28 likes, 0 comments5 days ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama