Juniorky Eagles se o víkendu 25. – 26. 1. 2014 zúčastnily tradičního halového turnaje v Bohnicích – 27.1.2014

Juniorky Eagles se o víkendu 25. – 26. 1. 2014 zúčastnily tradičního halového turnaje v Bohnicích – 27.1.2014

Indoor Joudrs Cup W1

V prvním zápase v sobotu ráno nás čekal neznámý soupeř Mistrál Praha. Kvalitní nadhoz, skvělá pálka a bezchybná hra v poli nám nakonec vynesly suverénní výsledek 24:2. V druhém zápase jsme nastoupily proti domácímu týmu Joudrs Praha Cardinal, který jsme díky výborné obraně a skvělému nadhozu porazily 5:0. Třetí zápas proti Tempu jsme začaly opět dobrou obranou i útokem a dostaly se do slibného vedení. Tempo vystřídalo nadhoz a zastavilo náš útok. Hned ve třetí směně jsme obdržely 6 bodů a dostaly se tak pod velký tlak, ze kterého jsme se nemohly dostat ani střídáním našich mladých nadhazovaček. Tempo poté přidalo ještě dalších 7 bodů a nám nezbývalo nic jiného než zabrat a pokusit se skóre otočit v náš prospěch. V dohrávce poslední směny jsme ještě dokázaly dotáhnout 5 bodů, které nám už ale bohužel na výhru nestačily, zápas tak skončil těsným výsledkem 14:11. V posledním sobotním zápase jsme se utkaly s Radotínem A. Hned v první směně jsme zaváhaly a soupeř nám nadělil 6 bodů. Proti naší kvalitní obraně a nadhozu se ale v dalších směnách už neprosadil. Nám se na pálce vůbec nedařilo, nedokázaly jsme se kvůli svižnému nadhozu dostávat na mety a nedokázaly jsme stáhnout jediný bod. Zápas tak skončil jasným výsledkem 6:0 pro Radotín.

Dvě výhry a dvě prohry nám v základní skupině zajistily 3. místo v základní pětičlenné skupině a posunuly nás do horní poloviny pavouka s možností bojovat o vítězství v turnaji.

Pálkařská forma ze soboty se s kvalitnějším nadhozem soupeřek pomalu vytrácela, což se projevilo i v zápase proti Joudrs B. Ani jeden tým se nedokázal pořádně pálkařsky prosadit proti kvalitnímu nadhozu obou nadhazovaček a tak o konečném výsledku rozhodl až hit Joudrs do levého pole, který znamenal jediný bod celého zápasu. V posledním zápase o 5. místo jsme se utkaly s kadetským týmem Joudrs Royal. Joudrs měly ze začátku navrch, dlouho jsme se nedokázaly poprat s jejich nadhozem, ale postupně jsme se začaly lépe časovat, a to vedlo k vítězství 6:2 a celkovému 5. místu na turnaji.

Na turnaji jsme předvedly skvělý nadhoz v podání Kačky Koubkové, Gábiny Vlkové, který doplnil nadhoz našich mladých nadějí Terky Vosáhlové, Terky Novotné, Gabči Slabé a naší nové posily Páji Kameníkové.

Zápasy jim velmi slušně odchytaly Kačka Roškotová,  Léňa Jordáková, Kája Kučerová a Týna Chadrabová . Dále hrály: Lotty Hudlerová a Síma Chadrabová.

Velkým příslibem pro doplnění juniorského týmu do Extraligy juniorek 2014 budou určitě kadetky Kája Kučerová, Terka Novotná a Gabča Slabá, které zvládly svou premiéru ve vyšší kategorii na výbornou. Na turnaji obohatily náš slušný výkon, jak svou dobrou hrou v poli, tak hlavně pak svým nebojácným projevem na pálce.

Poděkování všech hráček patří naší zraněné nadhazovačce Léně Pantůčkové, která se zhostila úlohy vrchního zapisovatele a významně tak vypomohla realizačnímu týmu, Alešovi, Jirkovi a Martině.

Za juniorky napsaly Kačky Koubková a Roškotová

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama