Výběry do Little League – hráči Eagles Praha mají velké zastoupení. – 20.1.2014

Výběry do Little League – hráči Eagles Praha mají velké zastoupení. – 20.1.2014

Zde si můžete přečíst článek hlavního trenéra LL po náročných výběrech.

Vážení,

za trenéry bych chtěl všem poděkovat za účast a za nasazení během více než tří hodin, kolik kluci v hale strávili. Všichni hráči podali velice dobré výkony a nebylo snadné mezi nimi vybírat. Nicméně kádr zůžit musíme, níže tedy naleznete seznam hráčů, jež postoupili do druhého kola. Druhé kolo výběrů proběhne v rámci turnaje U14 v Praze na HAMRu v Záběhlicích.Vyřazení není konečné a pokud hráč na sobě bude pracovat a uvidíme-li jeho vzrůstající výkony, může být pozván zpátky do týmu.Kromě zůčastněných hráčů dostanou šanci i ti, jež se z prvního kola omluvili.

Postupující hráči:

1 Matěj Kvapil
2 David Podroužek
3 Naoya Fujiwara
4 Michal Kohout
5 Leo Hurtig
6 David Komorous
7 Jan Komorous
8 Matyáš Kornacki
9 Martin Klaška
10 Marek Kejval
11 Jan Heller
12 Vít Hrdlička
13 Mikuláš Hanuš
14 Ondřej Hrdlička
15 Kryštof Hasal
16 Kryštof Kavan
17 Jakub Keyzlar
18 Marek Volf
19 Jan Červa
20 Adam Brenner
21 Jiří Hikl
22 Jan Sobotka
23 Martin Kotík

Všem vybraným hráčům gratulujeme a ostatním přejeme hodně úspěchů na klubové úrovni. S vybranými hráči počítáme na turnaj 8.2. Vybraní hráči, jejichž klub se turnaje zůčastní budou hrát za svůj klub. Rozpis pošleme obratem po jeho obdržení. Další soustředění po únorovém turnaji plánujeme na 22.3.

Díky

za realizační tým little league Matouš Procházka

reklama

Facebook

Vzpomínka na slunečné září a třetí ročník Ladies Day. Vybralo se skvělých 134 300,- pro Standu Zatloukala a my vám za to ještě jednou děkujeme. Naviděnou příští rok v Eagles parku!

Poděkování partnerům akce
Podstata Hudler, Westfield Chodov, Generali Česká pojišťovna, Praga Arena, New Era Cap, HUSTLE Production,  Luna Ateliér s.r.o., HyperCube, Ohňostroje Krupička, Jersey53.eu, 123print.cz Princo International, Snowboardel, Non Glutine, ArtForFans, Pražská Ledárna, Canadian Medical, Occidental Praha, Pierre Fabre Group, Výživový institut, Monster Energy, Tempo Praha, Harley-Davidson, Vlaková loupež escape-adventure.cz, Praha.eu, Avanti @Bohemia Sekt, David Kozma MMA Fighter, @Mary Kay Česká a Slovenská republika, @Dugout Cantina, Milujeme Čtyřku, Play-ball Tempo, Czech Softball, Baseball Czech, Eau Thermale Avène, Jan-Press, Emco cereálie, Profisign plus Aquamarin klub sluníčko, jugger.cz, Martin Zach, Martin Zach - Oficiální profil

#Eagles, #ladiesday2020, #spolupomahame
... See MoreSee Less

Twitter

Reklama