Juniorky Eagles na halovém turnaji Joudrs cup W3 – 17.3.2014

Juniorky Eagles na halovém turnaji Joudrs cup W3 – 17.3.2014

O víkendu 8.-9.3.2014 se juniorky Eagles zúčastnily druhého halového turnaje v Bohnicích. Sešlo se celkem 11 českých týmů a jeden německý tým Hamburg Knights.

Náš tým byl přítomný v plném počtu (nadhazovaly: Kačka Koubková, Gábina Vlková, Téra Krbcová, Bára Dědková a po zranění se vracející Péťa Cinkeová, chytaly: Kačka Roškotová, Marta Kadeřábková Léňa Jordáková a Táňa Elezová, dále hrály: Pája Kameníková, Anna(Beky) Beková, Lotty Hudlerová, Síma Chadrabová, Terka Vosáhlová, Týna Chadrabová) a v sobotu se k nám připojila i kadetská nadhazovačka Markéta Mozolová. Kaučovali Daniela Viktorýnová a Aleš Chýle. Natáčeli videa, měřili rychlosti, počítali nadhozy a zapisovali Martina Píšková, Lenka Pantůčková a Petr(Méďa) Čermák.  Fotografovala Věrka Jordáková a fandili Eva Cinkeová, Iveta Kubíková, Blanka Chýlová, Zdena Olmerová, Fanda Jordák a přítel Terky Vosáhlové. V Arrows Ostrava hostovaly  Kačka Roškotová a Sabinea Vítková.


Týmy byly rozlosovány do čtyř trojčlenných skupin. V naší skupině A byly týmy PV Praha a Radotín A, které jsme porazily (6:0 a 4:2) a jako první ze skupiny A jsme postoupily do horní poloviny dosti složitého schématu turnaje. V sobotu nás čekaly ještě další 2 zápasy. První zápas s pozdějším vítězem celého turnaje Joudrs B jsme bohužel prohrály 0:8, ale další s MFF Neratovice byl opět v naší režii a po vydařeném výkonu v útoku a v obraně jsme vyhrály 7:1. Neztrácely jsme tedy naději a odcházely domů s dobrým pocitem.

Neděli jsme nezačaly šťastně a po jasné prohře 0:10 s Extraligovým SaBaTem A (na nadhozu s levorukou velezkušenou českou reprezentační nadhazovačkou Jitkou Zákorovou) bylo jasné, že nepostoupíme do semifinále, ale budeme hrát o páté místo. Poslední zápas jsme hrály proti Arrows Ostrava. Díky kvalitní pálce jsme daly hned v první směně dva body. S výborným nadhozem Kačky Koubkové a jejími třemi strikeouty jsme se přes útok Arrows přenesly velice lehce.  V druhé směně jsme přidaly další čtyři body, ale Ostrava se jen tak nedala a snížila náš náskok na 6:2. Ve třetí a čtvrté směně jsme skórovaly sedmkrát a Arrows už nedokázaly odpovědět. Zápas tedy skončil 13:2 a my jsme se umístily na celkovém pátém místě a zopakovaly tak stejné umístění jako na prvním halovém turnaji v lednu. A teď se už těšíme na jarní sezónu!!!                            

Zapsaly Bára Dědková, Lenka Jordáková a Aleš Chýle

reklama

Facebook

Baseball Czech

Lets Go Eagles !!!

9 likes, 0 comments14 hours ago

Evropský pohár opět na Eagles - Eagles Praha, z.s. Baseball & Softball

“Cílem by určitě měl být boj o přední příčky, ač to bude extrémně obtížné” říká před začátkem Poháru vítězů pohárů hlavní trenér ženského áčka Petr Marek. Chcete vidět, jak holky dopadnou? Doražte fandit již od pondělí..

26 likes, 0 comments18 hours ago

Reklama