1. JARNÍ HOERUN – EAGLES vs KOTLÁŘKA PRAHA – 7.4.2014

1. JARNÍ HOERUN – EAGLES vs KOTLÁŘKA PRAHA – 7.4.2014

Eagles pátou výhrou v řadě na turnaji ovládají finálové klání proti loňskému účastníkovi finálové série extraligy Kotlářce Praha 7-2 a odnášejí si po dlouhé době titul z tohoto předsezóního turnaje

Losuje se o to, kdo v tomto finále bude domácí tým. Eagles tento los prohrávají, ale to je jediná prohra, kterou na tomto turnaji obdrželi a finálového účastníka loňské extraligy přehrávají ve finálovém zápase 7:2.

Hned v první směně se daří Eagles jednou skórovat a to i díky chybám soupeře. Kotlářka kontruje v dohrávce první směny a dobíhá hned pro dva body.

Duffek na kopci bojuje se strike zónou a bolestí namoženého předloktí, ale chce házet. Druhou směnu se oběma nahazovačům obou týmů daří udržet bez bodu.

Ve třetí směně se Eagles nadechují k velkému náporu. Petr Zýma začíná směnu jednometovým odpalem, pak Hejma i Drábek jsou vyoutováni, ale Michal Zýma přidává další dvoumetový odpal na tomto turnaji a je vyrovnáno. Pojer je pak trefen a pak se oba se Zýmou M. posouvají o metu dál na divoký nadhoz a na odpal Rudy Pelzla oba dobíhají pro další dva body.

Ve třetí směně na kopci Duffka střídá Viktor Šmidt, který soupeři za tři směny povoluje jen dvě mety zdrama, ale neumožňuje ani jeden odpal a naopak si připisuje hned tři strike outy.

Na záčtku sedmé směny Eagles dobíhají pro další tři body a upevňují si tak své vedení na 7-2. Směnu dvoumetovým odpalem do pravého pole začíná Vrbský a Petr Zýma ho napodobuje vlastním dvoumetovým odpalem do levého pole a za ním Matěj Hejma pálí hned dvoubodový homerun.

Poslední dvě směny zápasu za Eagles jde nakopec velezkušený Jan Homolka. Jeho rychlá práce na kopci je zúročena a Kotlářce umožňuje jediný odpal ve dvou směnách a dotahuje zápas do vítězného konce.

Na pálce za Eagles se dařilo nejvíce Petrovi Zýmovi, který zaznamenal tři odplay a Vrbský s Pelzlem po dvou odpalech.

Kotlářce se podařilo za 7 směn odpálit jen třikrát a to Moravcovi, Sládkovi a Manriquesovi.

Advertisement

Facebook

Juniorka roku: Krůčky k vrcholu Natálie Kopicové

Natálie Kopicová byla zvolena juniorkou roku. Její liberecko-pražský softballový život tak dostal další impuls k tvrdé práci. Kromě výzvy v podobě přípravy s ženskou reprezentací si juniorka s pálkařským průměrem 0.500 vysnila stipendium..

34 likes, 0 comments3 hours ago

Photos from Eagles Praha - Baseball & Softball's post

Zelenobílé vánoce! Nové kulíšky Eagles New Era! Fanshop otevřený úterky a čtvrtky 15-18, tak doražte pro klubový dárek pro malé i velké hráče. !!! Mimo stálou otevírací dobu bude zaměstnankyně obchodu v areálu k zastihnutí i v..

26 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Reklama

Prodej klubového oblečení

Využijte předvánoční čas k nákupu bezkonkurenčních dárků ve formě klubového oblečení !


sortiment

You have Successfully Subscribed!