1. JARNÍ HOMERUN – EAGLES vs OLYMPIA BLANSKO – 7.4.2014

1. JARNÍ HOMERUN – EAGLES vs OLYMPIA BLANSKO – 7.4.2014

Eagles nedali Olympii Blansko šanci v sobotním zápase a připsali si vysokou výhru 11:1.

Zápas byl rozhodnut poměrně rychle, když Eagles zaznamenali 10 doběhů v prvních třech směnách.

V první směně stahuje Petr Zýma první bod zápasu po grouballu na spojku. Následuje ho Matěj Hejma jednometovým odpalem do středního pole stahuje Jana Pojera, který před ním odpálil dvoumetový odpal do levého pole. A konečně Jan Drábek přidává další dvoumetový odpal do středního pole a Hejma dobíhá pro třetí bod v první směně.

Ve druhé směně směnu začíná dobře Kochurko jednometovým odpalem a Michal Zýma ho posílá pro čtvrtý bod svým dvoumetovým odpalem do pravého pole. Vrbský pak stahuje Zýmu groudoutem na spojku. Následují jednometové odpaly Pojera a Zýmy P. Oba se pak na pastball posunují na druhou a třetí metu. Hejma pak skóruje Pojera na odpal na spojku a sám je díky chybě spojky na první metě. Drábkův groundout na spojku skóruje Zýmu P. pro finální čtvrtý bod v této směně.

Ve třetí směně Eagles skórují opět třikrát a to hlavně chybám v poli Blanska a dvěma dvoumetovým odpalům bratří Zýmů.

Poslední jedenáctý bod přidávají Eagles ve čtvrté směně po singlu Martina Laube.

Olympii se v útoku nic nedařilo, co byl na kopci David Bárta. Olympii se podařil jediný odpal na Bártu, který nedovolil žádný doběh, dal jednu metu zdarma a vystrikeoutoval čtyři pálkaře ve čtyřech směnách.

Domácí tým v tomto zápase Olympia Blansko zaznamenává čestný bod v dohrávce páté směny a kosmeticky upravuje výsledek na 11:1. Nicméně ani tento bod nepomohl k oddálení konce zápasu. A tak utkání konční předčasně rozdílem po 5. směně.

Jan Drábek, Michael a Petr Zýmovi vedli ofenzívu Eagles. Dohromady zaznamenali šest odpalů a šest RBI.

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

22 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

55 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama