EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs HROŠI BRNO – GAME 2

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs HROŠI BRNO – GAME 2

KDO POSTRÁDAL BODOVOU NADÍLKU Z PRVNÍHO DUELU, DOČKAL SE HNED V TOM DRUHÉM, KDE EAGLES V DIVOKÉ PŘESTŘELCE ZVÍTĚZILI 24-13.

Oba protivníci se v druhém sobotním utkání dohromady podíleli na 37 dobězích, 40 odpalech, z čehož 11 jich bylo víc než jednometových. Na konci této ofenzivní bitvy se radovali Pražští Eagles, kteří zvítězili 24-13.

Osm doběhů v prvních třech směnách by se zdálo, že by stačilo Eagles Praha jednoduše odstavit ze zápasu Hrochy Brno. Meta zdarma na plné mety Matěje Hejmy, sebeobětovací odpal Jana Drábka, a dvoubodový single Jana Homolky v první směně a stažený bod na single Matěje Hejmy ve druhém směně dalo Eagles brzké vedení 6-1 po prvních dvou směnách.

Jan Homolka měl skvělý den na pálce a zaznamenal 6 odpalů ze 7 a stáhnul na ně 5 bodů.

Bradley Merritt si připsal vítězství v zápase. Při jeho pěti směnách na kopci doběhli 3 body z toho jeden umožněný, dovolil 7 odpalů, dal 3 mety zdarma a zaznamenal 3 strikeouty.

Sedm pálkařů Eagles se dohromady podílelo na 21 odpalech, 16 stažených bodech a 24 dobězích.

Novotný si připsal porážku v dresu Hrochů, když vydržel na kopci pouze jedinou směnu, kde dal čtyři mety zdarma, umožnil čtyři body a zaznamenal jeden strikeout.

Eagles dokonce navýšili své vedení o další dva doběhy ve třetí směně. Směnu začali odpalem Ward a Homolka a Martin Laube dalším jednometovým odpalem nejprve poslal Warda pro bod a Homolka následně doběhl pro další po divokém nadhozu, 8-1.

Ve čtvrté směně Eagles přidali další čtyři doběhy na single Drábka, Warda, dvoumetovém odpalu Rudy Pelzla a sebeobětovacím odpalu do zadního pole Matina Laubeho už tabule ukazovala skóre 12-1 pro Eagles.

V dohrávce páté směny se Hrochům podařilo snížit na rozdíl deseti bodů, po metě zdarma Janíčka, chybě v poli na odpal Winklera a dvoumetovém odpalu Hubatky, 13-3. V šesté Eagles přidávají další bod na 14-3.

Po Merrittovi se na kopci představuje Lukáš Borecký, kterému vůbec start na kopci nevychází a ikdyž směnu začíná strikeoutem, tak pak v kombinaci tří met zdarma a tří dvoumetových odpalů odchází z kopce za stavu 14-7, 2 outy a plné mety. Na kopec je povolán Jan Homola, ale hned Ondráčkovi se daří umístit svůj odpal přímo na čáru v levém poli a je to trojmetový odpal a další 2 body pro domácí, 14-9. Pak ještě sám Ondráček dobíhá po chybě v poli na odpal Jelínka a rázem je to 14-10. Ze zápasu, který vypadal, že skončí po sedmé směně rozdílem je tu zápletka.

Útok Eagles, ale nepolevuje a jako doposud každou směnu zaznamenal alespoň bod, tak činí i ve směně sedmé a to hned třikrát. A to na groundout Warda, singlu Homolky a singlu Petra Zýmy, 17-10.

Homolka v dohrávce sedmičky Hrochům žádný další útok nepovoluje a naopak na začátku osmé směny Eagles opět mají čtyřbodovou směnu. Po singlu Drábka dobíhá Pojer, Hejma pro další bod na chybu zadáka a Tom Ward pálí svůj první homerun v této sezóně do pravého pole, 21-10.

Hroši, ale opět odpovídají třemi body v dohrávce směny, když Homolka neobvykle bojuje se strike zónou a Milan Vystrčil pálí trojmetový odpal na plné mety, 21-13.

Eagles, ale svými třemi body v poslední deváté směně posouvají finální skóre na 24-13. Po singlu Michaela Zýmy skóruje starší bratr Petr Zýma, Drábek dostává metu při všech obsazených metách a tak posouvá Jana Pojera na domací metu a Jan Homolka svým šestým singlem v zápase skóruje Michaela Zýmu.

Eagles se podařilo zaznamenat, alespoň jeden bod v každé směně zápasu, což bylo paradoxně jen dvakrát, protože v první, třetí a osmé směně dali čtyři body, v sedmé a deváté tři body a v druhé a třetí po dvou bodech.

reklama

Facebook

Baseball Czech

Lets Go Eagles !!!

9 likes, 0 comments15 hours ago

Evropský pohár opět na Eagles - Eagles Praha, z.s. Baseball & Softball

“Cílem by určitě měl být boj o přední příčky, ač to bude extrémně obtížné” říká před začátkem Poháru vítězů pohárů hlavní trenér ženského áčka Petr Marek. Chcete vidět, jak holky dopadnou? Doražte fandit již od pondělí..

26 likes, 0 comments18 hours ago

Reklama