EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs HROŠI BRNO – GAME 3

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs HROŠI BRNO – GAME 3

EAGLES PRAHA NAVYŠOVALI SVŮJ BRZKÝ NÁSKOK Z PRVNÍ SMĚNY A PORAZILI V NEDĚLNÍM ZÁPASE HROCHY BRNO 11-7

Eagles skórovali hned čtyřikrát v první směně po trefení Matějě Hejmy při obsazených všech metách, sebeobětovacím odpalu do zadního pole Jana Drábka a dvoubodovém singlu Rudy Pelzla.

Matěj Hejma v dresu Eagels stáhnul 2 body na 2 odpaly.

Daniel Vítek uštědřil na kopci 5 strikeoutů a připsal si vítězství. Neumožnil žádný doběh na čtyři odpaly a dvě mety zdarma v pěti směnách práce.

Leoš Kubát zaznamenal porážku v dresu Hrochů. Umožnil 7 doběhů v 5 1/3 směny, dal 4 mety zdarma a měl 3 strikeouty.

Ve třetí směně Eagles navýšili skóre na 5-0 po balku Leoše Kubáta.

V páté opět přidali další dva body. Směnu začal singlem Michael Zýma a Matěj Hejma ho svým trojmetovým odpalem poslal pro první bod směny. Hejmu pak stáhnul Jan Drábek svým singlem do levého pole.

V dohráce páté směny se podařilo Hrochům stáhnout na 7-1. Na Ondráčkův groundout na první metu doběhl Jablonka a Samek se posunul na třetí metu. Nápor Vítek zažehnal strikeoutem Matina Jelínka.

Do šesté směně nastupuje na kopec David Bárta, který střídá Vítka. Jako včera Boreckému, tak ani jemu vstup do zápasu nevychází a očividně se pere s kontrolou. Meta zdarma, trefení, chyba v poli a Jablonkův single zažehávají opět Hroší útok a snižují na 7-3.

V šesté směně i Hroši střídali nadhoz a opět se ukazuje rychle házející Trevor Holder, který v šesté směně k ničemu Eagles nepouští.

V sedmé směně je to, ale jiný příběh. Hejma po dlouhém boji dává single do středního pole, pak krade druhou metu, mezitím se Holderovi podaří udělat dva outy (strike out a line out). Hejma mu pak krade i třetí metu a Laube singlem do středního pole stahuje Hejmu pro důležitý bod. Ruda Pelzl pak svým nekompromisním dlouhým line drivem do středního pole posílá Laubeho na domácí a sám jde na třetím metu. Sám pak skóruje na odpískaný balk Holderovi, 10-3.

Bárta dál bojuje s kontrolou a v dohrávce sedmé směny nejdříve dovolí dva jednometové odpaly, které následují metou zdarma Jelínka a pak i Vystrčila a je to 10-4, plné mety bez outu. Po krátké domluvě na kopci s trenérem, přichází na kopec Viktor Šmidt. Na plný stav se Kucínovi daří odpálit dvoumetový odpal a stahuje své dva spoluhráče, 10-6. Šmidt pak zaznamená první out na sacrifice fly Winklera, 10-7, další pak na fly out Jablonky a končí směnu strike outem Janíčka.

V osmé Eagles vrací alespoň jeden bod po singlu Petra Zýmy a následném špatném pick offu Holdera, jde Zýma až na třetí metu a Michael Zýma dvoumetovým odpalem stahuje bratra domů, 11-7.

Dohrávku osmé směny Viktor Šmidt perfektně zvládá na tři pálkaře a devátou směnu zavírá zkušeně Rick van Dijck.

Eagles Praha jako jediní v tomto víkendovém extraligovém trojzápase dokázali udržet neporazitelnost a upevnili své vedení v extraligové tabulce.

reklama

Facebook

Twitter

Reklama