EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs KOTLÁŘKA PRAHA – GAME 3 – 19.4.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs KOTLÁŘKA PRAHA – GAME 3 – 19.4.2014

Doběhy Eagles v posledních směnách zpečeťují jasnou výhru nad Kotlářkou Praha, 9-3

Eagles doběhli pro tři body v sedmé směně v druhém sobotním duelu proti Kotlářce Praha v Areálu na Markétě a zajistili si tím osamocenou pozici lídra České Extraligy.

Petr Zýma měl skvělý zápas na pálce, když měl 5 z 5. Zaznamenal jednometové odpaly v první, druhé, čtvré a šesté směně a v osmé to celé ozdobil homerunem.

Eagles opět využili první směny a doběhli hned pro dva body, to když po trojmetovém odpalu Hejmy dobíhá Jan Pojer a Matěje Hejmu následným singlem posílá pro druhý bod Martin Laube.

Kotlářka snižuje ve druhé směně na chybu v poli. Tomu, ale předcházela skvělá hra, kdy se Brebner snažil posunout ulejvkou běžce z první a druhé mety, ale místo toho obrana Eagles zahrála krásný dvojout. Merritt (nadhoz) hází na třetí metu (Zýma M.) a ten ještě krásným příhozem stíhá outovat Brebnera na první metě.

Ve čtvrté směně Rudolf Pelzl odpaluje homerun Markovi Červenkovi daleko za plot v levém poli a odstartuje tak nadílku této směny. Kania dostává metu  zdarma a na špatný pick off jde až na třetí. Petr Zýma ho svým třetím singlem v zápasu posílá pro druhý bod a sám jde až na třetí metu po chybě Fuenmayora v pravém poli. Jan Pojer pak učebnicově stahuje Zýmu na sebeobětovací odpal do pravého pole.

Kotlářka v dohrávce páté směny snižuje na rozdíl dvou bodů, 5-3. Po metě zdarma Smolovi  a singlu Jana Blažka, Ivan Aubrecht pálí trojmetový odpal a stahuje oba běžce.

V sedmé směně přijde uklidnění pro Eagles, když směnu začíná Michael Zýma dvoumetovým odpalem, Hejma je trefen nadhozem a Laube dostává metu zdarma. Na divoký nadhoz Zýma M. dobíhá pro první bod v této směně a Jan Homolka pak krásným linedrivem přes střed stažené obrany stahuje dva body.

V osmé směně Eagles své vedení navyšují na zmiňovaný homerun Petra Zýmy.

Bradley Merritt zaznamenal na kopci vítězství pro Eagles. Povolil pouze tři doběhy v 5 1/3 směny. Zaznamenal tři strike outy, dal pět met zdarma a povolil pouze tři odpaly.

Matěj Hušek odházel za Eagles skvělé 2 2/3 směny a dokázal Eagles vyvést z těžkých momentů, hlavně pak v šesté směně. Nedovolil žádný doběh a umožnil pouze dva odpaly.

Poslední směnu zápasu za Eagles suveréně zavřel Viktor Šmidt. Nepovolil žádný odpal a zaznamenal jeden strikeout.

Marek Červenka z Kotlářky si připsal porážku v tomto zápase. Vydržel na kopci šest směn, dal dvě mety zdarma, obdržel pět bodů a měl pět strike outů.

Advertisement

Facebook

Juniorka roku: Krůčky k vrcholu Natálie Kopicové

Natálie Kopicová byla zvolena juniorkou roku. Její liberecko-pražský softballový život tak dostal další impuls k tvrdé práci. Kromě výzvy v podobě přípravy s ženskou reprezentací si juniorka s pálkařským průměrem 0.500 vysnila stipendium..

35 likes, 0 comments4 hours ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zelenobílé vánoce! Nové kulíšky Eagles New Era! Fanshop otevřený úterky a čtvrtky 15-18, tak doražte pro klubový dárek pro malé i velké hráče. !!! Mimo stálou otevírací dobu bude zaměstnankyně obchodu v areálu k zastihnutí i v..

26 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Reklama

Prodej klubového oblečení

Využijte předvánoční čas k nákupu bezkonkurenčních dárků ve formě klubového oblečení !


sortiment

You have Successfully Subscribed!