EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs KOTLÁŘKA PRAHA – GAME 3 – 19.4.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs KOTLÁŘKA PRAHA – GAME 3 – 19.4.2014

Doběhy Eagles v posledních směnách zpečeťují jasnou výhru nad Kotlářkou Praha, 9-3

Eagles doběhli pro tři body v sedmé směně v druhém sobotním duelu proti Kotlářce Praha v Areálu na Markétě a zajistili si tím osamocenou pozici lídra České Extraligy.

Petr Zýma měl skvělý zápas na pálce, když měl 5 z 5. Zaznamenal jednometové odpaly v první, druhé, čtvré a šesté směně a v osmé to celé ozdobil homerunem.

Eagles opět využili první směny a doběhli hned pro dva body, to když po trojmetovém odpalu Hejmy dobíhá Jan Pojer a Matěje Hejmu následným singlem posílá pro druhý bod Martin Laube.

Kotlářka snižuje ve druhé směně na chybu v poli. Tomu, ale předcházela skvělá hra, kdy se Brebner snažil posunout ulejvkou běžce z první a druhé mety, ale místo toho obrana Eagles zahrála krásný dvojout. Merritt (nadhoz) hází na třetí metu (Zýma M.) a ten ještě krásným příhozem stíhá outovat Brebnera na první metě.

Ve čtvrté směně Rudolf Pelzl odpaluje homerun Markovi Červenkovi daleko za plot v levém poli a odstartuje tak nadílku této směny. Kania dostává metu  zdarma a na špatný pick off jde až na třetí. Petr Zýma ho svým třetím singlem v zápasu posílá pro druhý bod a sám jde až na třetí metu po chybě Fuenmayora v pravém poli. Jan Pojer pak učebnicově stahuje Zýmu na sebeobětovací odpal do pravého pole.

Kotlářka v dohrávce páté směny snižuje na rozdíl dvou bodů, 5-3. Po metě zdarma Smolovi  a singlu Jana Blažka, Ivan Aubrecht pálí trojmetový odpal a stahuje oba běžce.

V sedmé směně přijde uklidnění pro Eagles, když směnu začíná Michael Zýma dvoumetovým odpalem, Hejma je trefen nadhozem a Laube dostává metu zdarma. Na divoký nadhoz Zýma M. dobíhá pro první bod v této směně a Jan Homolka pak krásným linedrivem přes střed stažené obrany stahuje dva body.

V osmé směně Eagles své vedení navyšují na zmiňovaný homerun Petra Zýmy.

Bradley Merritt zaznamenal na kopci vítězství pro Eagles. Povolil pouze tři doběhy v 5 1/3 směny. Zaznamenal tři strike outy, dal pět met zdarma a povolil pouze tři odpaly.

Matěj Hušek odházel za Eagles skvělé 2 2/3 směny a dokázal Eagles vyvést z těžkých momentů, hlavně pak v šesté směně. Nedovolil žádný doběh a umožnil pouze dva odpaly.

Poslední směnu zápasu za Eagles suveréně zavřel Viktor Šmidt. Nepovolil žádný odpal a zaznamenal jeden strikeout.

Marek Červenka z Kotlářky si připsal porážku v tomto zápase. Vydržel na kopci šest směn, dal dvě mety zdarma, obdržel pět bodů a měl pět strike outů.

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments14 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments14 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama