EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 3 – 13.4.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 3 – 13.4.2014

Grand slam Matějě Hejmy v dohrávce páté směny zpečetil třetí výhru proti Skokanům Olomouc, 22-2

Impozantní představení Matěje Hejmy na pálce pomohlo Pražským Eagles k vítězství 22-2 v pěti směnovém sobotním utkání proti Olomouckým Skokanům.

Hejma odpálil dva homeruny, jeden ve druhé a druhý v páté směně. V zápase měl 3 ze 3 s pěti RBI a čtyřikrát doběhl.

Dvanáct doběhů v prvních třech směnách pomohlo Eagles zlomit odpor Skokanů Olomouc. Na začátku to, ale nevypadalo tak jasně. Skokanům se podařilo v prvních dvou směnách udělat po jednom bode a ujali se vedení 2:0. V dohrávce druhé směny, ale Hejma solo home runem snížil na 1:2 a dvoumetový odpal Jana Pojera na plné mety otočil skóre na 4:2 pro domácí Eagles.

David Bárta byl vítězným nadhazovačem v tomto zápase. Povolil dva doběhy v pěti směnách, na deset odpalů, jednu metu zdarma a připsal si čtyři strike outy.

Eagles Praha rozpálili Olomoucké nadhazovače, to když šest pálkařů dohromady zaznamenalo 14 odplaů, 14 RBI a 16 doběhů.

Jiří Šimek si za Skokany připsal porážku. Dovolil 14 doběhů ve třech směnách, dal dvě mety zdarma a zaznamenal jeden strike out.

Ve třetí a páté směně se Eagles podařilo skórovat hned osmkrát. Pátou směnu začal Hejma dvoumetovým odpalem a ukončil ji home runem na plné mety, který ukončil netradičně utkání rozdílem zápas v páté směny o dvacet bodů.

Kromě Hejmy se také na pálce dařilo Janu Homolkovi, který taktéž zaznamenal 3 odpaly ze 3 startů na pálce a stáhnul 3 body. Pojer byl take perfektní, když měl 2 ze 2 a 4 RBI. Borecký měl pak 3 ze 4 a Michal Zýma 2 z 5 se 2 RBI.

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments13 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments13 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama