EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 3 – 13.4.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 3 – 13.4.2014

Grand slam Matějě Hejmy v dohrávce páté směny zpečetil třetí výhru proti Skokanům Olomouc, 22-2

Impozantní představení Matěje Hejmy na pálce pomohlo Pražským Eagles k vítězství 22-2 v pěti směnovém sobotním utkání proti Olomouckým Skokanům.

Hejma odpálil dva homeruny, jeden ve druhé a druhý v páté směně. V zápase měl 3 ze 3 s pěti RBI a čtyřikrát doběhl.

Dvanáct doběhů v prvních třech směnách pomohlo Eagles zlomit odpor Skokanů Olomouc. Na začátku to, ale nevypadalo tak jasně. Skokanům se podařilo v prvních dvou směnách udělat po jednom bode a ujali se vedení 2:0. V dohrávce druhé směny, ale Hejma solo home runem snížil na 1:2 a dvoumetový odpal Jana Pojera na plné mety otočil skóre na 4:2 pro domácí Eagles.

David Bárta byl vítězným nadhazovačem v tomto zápase. Povolil dva doběhy v pěti směnách, na deset odpalů, jednu metu zdarma a připsal si čtyři strike outy.

Eagles Praha rozpálili Olomoucké nadhazovače, to když šest pálkařů dohromady zaznamenalo 14 odplaů, 14 RBI a 16 doběhů.

Jiří Šimek si za Skokany připsal porážku. Dovolil 14 doběhů ve třech směnách, dal dvě mety zdarma a zaznamenal jeden strike out.

Ve třetí a páté směně se Eagles podařilo skórovat hned osmkrát. Pátou směnu začal Hejma dvoumetovým odpalem a ukončil ji home runem na plné mety, který ukončil netradičně utkání rozdílem zápas v páté směny o dvacet bodů.

Kromě Hejmy se také na pálce dařilo Janu Homolkovi, který taktéž zaznamenal 3 odpaly ze 3 startů na pálce a stáhnul 3 body. Pojer byl take perfektní, když měl 2 ze 2 a 4 RBI. Borecký měl pak 3 ze 4 a Michal Zýma 2 z 5 se 2 RBI.

Advertisement

Facebook

Obrat, který se zapíše do klubové historie předvedli baseballisté v sobotním prvním zápase s Hrochy Brno. Do deváté směny šli s pětibodovým mankem, ale pak se to stalo: Homolka – single Wittig – single Hejma – walk Laube – single, RBI,..

28 likes, 0 comments3 hours ago

Do Eagles Parku dorazí mistrovští Draci Brno. Nenechte si ujít bitvy s obhájci mistrovského titulu v pátek od 19:00 a v sobotu od 14:00.

8 likes, 1 comments6 hours ago

Twitter

Reklama