JeXL GAME 1 – EAGLES vs DRACI – 9.4.2014

JeXL GAME 1 – EAGLES vs DRACI – 9.4.2014

V nedělním dvojutkání juniorské extraligy, kde oba zápasy se hráli bez omezení podléhají Eagles v prvním zápase Drakům 10-6.

Eagles vyhrávají bitvu na počet odpalů 10-8, ale nedokaží na ně poslat dostatek svých spoluhráčů na domácí metu a tak v neděli v Eagles parku podléhají Drakům Brno 10 – 6.

Draci zřejmě z důvodu nedostatku juniorů na zápas přivážejí půlku A týmu, který den před tím podlehl na domací půdě právě Eagles A týmu hned dvakrát. V sestavě jsou Budský, Lee, Kremláček, Ondráček a Vašourek.

I za Eagles nastupuje několik hráčů ze soupisky A týmu a to Borecký, Michael Zýma (pzn. redakce – stále spadá věkem do této soutěže do 21 let) a David Bárta.

Právě Boreckému se na pálce mimořádně vydařil první zápas, kdy se ze čtyř startů na pálce vždy dostal na první metu. Třikrát se mu to povedlo hned odpalem a z toho dokonce dvakrát dvoumetovým a jednou na metu zdarma.

Jan Svoboda na kopci za Draky si připisuje vítězství z tohoto zápasu, ačkoliv umožnil v šesti směnách šest doběhů, osm hitů, dal dvě mety zdarma a tři pálkaře dostal na strike out.

David Bárta tahal za kratší konec za Eagles. I přes jeho vynikajicí nadhoz v pěti směnách obdržel osm bodů, z toho však jen jeden byl na jeho vrub. Obdržel pět odpalů, dal dvě mety zdarma a měl dva strike outy.

První směna byla klíčová a Draci se v ní ujímají vedení 5-0. Adam Hajtmar se dostává na metu díky chybě naší první mety. Kremláček následuje singlem do středního pole. Hajtmar se posouvá na třetí po puštěném nadhozu catcherem. Další chyba v poli umožňuje při odpalu Budského doběhnout Hajtmara pro první bod zápasu. Kremláček vzápětí dobíhá pro druhý bod při odpalu Leeho do středního pole. Vašourek přidává dvoumetový odpal a skóruje Budského ze dvojky. Lee si dobíhá pro čtvrtý bod na divoký nadhoz a pro pátý bod pak Vašourek na odpal Bartla na třetí metu.

Eagles se daří skórovat v prvních třech směnách. V první směně skóruje Kania na odpal Pavla Mencla. Ve druhé směně pak Eagles přidávají tři body po dvou chybách Draků, dvou dvoumetových odpalech (Bužga, Borecký) a jednom singlu (M. Zýma). Ve třetí opět na dvoumetový odpal Boreckého dobíhá Alex Kochurko a srovnává na 5-5.

Na začátku čtvté směny Draci přidávají dva body a od té doby už své vedení nepouštějí. Po metě zdarma a chybách obrany Kremláček svým singlem stahuje dva body.  Adam Hajtmar pálí trojmetový odpal, kterým stahuje Ondráčka a Kremláček ho pak následně stahuje svým singlem.

Draci pak ještě zvyšují svůj náskok o další dva body v sedmé směně. Adam Hajtmar pálí trojmetový odpal, kterým stahuje Ondráčka a Kremláček ho pak následně stahuje svým singlem do pravého pole.

Advertisement

Facebook

Nejnovějším přírůstkem do Eagles rodiny se ve čtvrtek 18. 7. stala Lily Bendová. Dcera dlouholeté hráčky Sabiny Borecké. Velká gratulace celé rodině.

226 likes, 27 comments3 days ago

Baseball Czech

12 likes, 0 comments3 days ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama