JEXL GAME 1 – EAGLES vs KOTLÁŘKA – 23.4.2014

JEXL GAME 1 – EAGLES vs KOTLÁŘKA – 23.4.2014

David Bárta předvedl v úterním zápase juniorské extraligy bez věkového omezení skvělý výkon na kopci a Eagles převálcovali Kotlářku Praha, 15-0

David Bárta měl v úterý skvělý den na kopci, to když odházel shutout a vedl Eagles k vítězství nad Kotlářkou Praha 15-0 v sedmi směnách.

David Bárta impozantně zvládal jednoho pálkaře za druhým z line upu Kotlářky Praha. Ta se zmohla pouze na jeden odpal proti Bártovi, který neumožnil žádný doběh, dal jednu metu zdarma a zaznamenal sedm strikeoutů v sedmi směnách na kopci.

Bárta ztratil zápas bez umožněného dopalu v sedmé směně, když Jan Městka dal tzv. ulejvku švihem a sám Bárta při sbírání tohoto krátkého odpalu podklouzl na mokré trávě.

Třináct doběhů v prvních třech směnách pomohlo Eagles rozdrtit Kotlářku. Trojmetový odpal Jakuba Podzimka, kterým stáhnul bod, chyba, stažený bod na single Josefem Klenotem, a ukradená domácí meta Michaelem Zýmou v první směně se postarala o brzkou ofenzívu Eagles.

Jakub Podzimek, Michael Zýma a Rudolf Pezlz se podíleli na sedmi odpalech a pěti stažených bodech. Podzimek měl v zápase 3 ze 3 (single, double, triple).

Jan Bílek z Kotlářky si připsal porážku v tomto zápase. Ač zaznamenal dva strikeouty a žádnou metu zdarma, tak na něj doběhlo hned devět bodů v jedné směně.

Eagles se podařilo navýšit jejich náskok ve třetí směně a to hned devíti body. Michael Zýma směnu načal singlem, který poslal domů Jakuba Podzimka.

Po té, co jestě Eagles doběhli pro bod v páté směně, tak to same zopakovali ve směně šesté. V páté směně za Eagles skóroval David Vohánka na single Pavla Mencla.

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama