JEXL GAME 1 – EAGLES vs KOTLÁŘKA – 23.4.2014

JEXL GAME 1 – EAGLES vs KOTLÁŘKA – 23.4.2014

David Bárta předvedl v úterním zápase juniorské extraligy bez věkového omezení skvělý výkon na kopci a Eagles převálcovali Kotlářku Praha, 15-0

David Bárta měl v úterý skvělý den na kopci, to když odházel shutout a vedl Eagles k vítězství nad Kotlářkou Praha 15-0 v sedmi směnách.

David Bárta impozantně zvládal jednoho pálkaře za druhým z line upu Kotlářky Praha. Ta se zmohla pouze na jeden odpal proti Bártovi, který neumožnil žádný doběh, dal jednu metu zdarma a zaznamenal sedm strikeoutů v sedmi směnách na kopci.

Bárta ztratil zápas bez umožněného dopalu v sedmé směně, když Jan Městka dal tzv. ulejvku švihem a sám Bárta při sbírání tohoto krátkého odpalu podklouzl na mokré trávě.

Třináct doběhů v prvních třech směnách pomohlo Eagles rozdrtit Kotlářku. Trojmetový odpal Jakuba Podzimka, kterým stáhnul bod, chyba, stažený bod na single Josefem Klenotem, a ukradená domácí meta Michaelem Zýmou v první směně se postarala o brzkou ofenzívu Eagles.

Jakub Podzimek, Michael Zýma a Rudolf Pezlz se podíleli na sedmi odpalech a pěti stažených bodech. Podzimek měl v zápase 3 ze 3 (single, double, triple).

Jan Bílek z Kotlářky si připsal porážku v tomto zápase. Ač zaznamenal dva strikeouty a žádnou metu zdarma, tak na něj doběhlo hned devět bodů v jedné směně.

Eagles se podařilo navýšit jejich náskok ve třetí směně a to hned devíti body. Michael Zýma směnu načal singlem, který poslal domů Jakuba Podzimka.

Po té, co jestě Eagles doběhli pro bod v páté směně, tak to same zopakovali ve směně šesté. V páté směně za Eagles skóroval David Vohánka na single Pavla Mencla.

reklama

Facebook

1. finále juniorské extraligy žen: Tempo Praha - Eagles Praha

22 likes, 0 comments3 weeks ago

Čtvrtfinálová série proti Tempo Titans Praha skončila poměrem 2:1 v náš prospěch! Po výsledcích 9:3, 7:8 a 9:5 postoupilo naše ženské Áčko do semifinále, kde si je za soupeře vybralo SK Joudrs Praha a tak se loňská série o bronz letos..

55 likes, 0 comments3 weeks ago

Twitter

Reklama