JEXL GAME 2 – EAGLES vs DRACI – 9.4.2014

JEXL GAME 2 – EAGLES vs DRACI – 9.4.2014

Famózní představení Matěje Dědka na kopci proti Brněnským Drakům zajistila Eagles cenné vítězství ve druhém nedělním klání, 8-4.

Eagles hráli v tomto zápase v roli hostů z důvodu prohození zápasu z pozdější série bez omezení.

Neskutečné představení předvedl teprve 17-ti letý Matěj Dědek na kopci. Tento levoruký nadhazovač, který se nevyjímá nějakou přehnanou rychlostí ba právě naopak, motal hlavu všem pálkařům Draků. Jeho nadhozy, které směřovali ve výšce kolenou a níž Draci bezmocně švihali nebo jejich odpali končili v rukavicích zadopolařů.

Matěj Dědek si připsal vítězství v tomto zápase za odházených šest směn, kde umožnil pět odpalů, jediný doběh, dal dvě mety zdarma a zaznamenal pět strike outů.

V roli poraženého nadhazovače byl Vácalv Jukl, který vydržel pouze 3 1/3 směny, ve kterých obdržel pět doběhů.

Skóre otevřeli právě Eagles na začátku čtvrté směny. Při jednom outu se Honza Gorecki prosazuje singlem. Josef Klenot je pak trefen nadhozem a Jakub Uhnavý svým odpalem do levého pole a za přispění chyby Leeho v levém poli posílá Goreckého i Klenota pro první dva body zápasu.

V dohrávce čtvrté Draci odpovídají jedním bodem. Po metě zdarma Kremláčkovi, Lee pálí dvoumetový odpal a Vašourek singlem stahuje Kremláčka ze třetí mety.

Na začátku páté směny, kdy už hází sám manažer klubu Arnošt Nesňal, se daří Eagles přidat další tři body. Bužga single do levého pole, Kania se dostává na metu po chybě Hajtmara. Jakub Voženílek, který v tomto zápase je na postu zadáka (starší kadet), perfektně plní úkol sebeobětovací ulejvkou posunuje oba běžce. Michael Zýma posílá míč do levého pole a Bužga dobíhá pro první bod ve směně a Kania si dovoluje ze dvojky jít až domů na příhoz a je také safe. Gorecki hned pálí další jednometový odpal do středního pole, které ještě vyrábí chybu a dovoluje Zýmovi jít až ze dvojky domů. Ve směně se ještě prosazuje čerstvý 17ti letý junior Jirka Holakovský singlem do středního pole.

Eagles jsou při chutí a v šesté směně přidávají další dva body. Jakub Uhnavý nejen, že předvádí skvělé zákroky na první metě, ale také pálí dvoumetový odpal do pravého pole. Tomáš Novotný, další starší kadet v line upu Eagles, se po chybě spojky dostává na první metu. Bužga svým odpalem po zemi posílá Uhnavého pro bod. Ríša Kania se prosazuje hitem do středního pole a Kochurko svým odpalem po zemi stahuje Novotného pro další bod.

Do sedmé směny střídá na kopci Matěje Dědka Matěj Mencl. Hned v jeho první směně se Drakům na něj daří, kdy třemi jednometovými odpaly, chybou naší obrany a sebeobětovacím luftem Draci dobíhají hned třikrát a korigují skóre na 7-4.

V osmé směně, ale Eagles hned vracejí jeden bod na 8-4, když Kochurko a Michael Zýma oba pálí dvoumetové odpaly hned za sebou.

Pak už Matěj Mencl Drakům v dalších dvou směnách nic nepovoluje a skvěle dohází utkání do vítězného konce. Naopak ve třech směnách, které si nakopci odpracoval dostal hned čtyři pálkaře na strike out a povolil jen jednu metu zdarma.

reklama

Facebook

Vzpomínka na slunečné září a třetí ročník Ladies Day. Vybralo se skvělých 134 300,- pro Standu Zatloukala a my vám za to ještě jednou děkujeme. Naviděnou příští rok v Eagles parku!

Poděkování partnerům akce
Podstata Hudler, Westfield Chodov, Generali Česká pojišťovna, Praga Arena, New Era Cap, HUSTLE Production,  Luna Ateliér s.r.o., HyperCube, Ohňostroje Krupička, Jersey53.eu, 123print.cz Princo International, Snowboardel, Non Glutine, ArtForFans, Pražská Ledárna, Canadian Medical, Occidental Praha, Pierre Fabre Group, Výživový institut, Monster Energy, Tempo Praha, Harley-Davidson, Vlaková loupež escape-adventure.cz, Praha.eu, Avanti @Bohemia Sekt, David Kozma MMA Fighter, @Mary Kay Česká a Slovenská republika, @Dugout Cantina, Milujeme Čtyřku, Play-ball Tempo, Czech Softball, Baseball Czech, Eau Thermale Avène, Jan-Press, Emco cereálie, Profisign plus Aquamarin klub sluníčko, jugger.cz, Martin Zach, Martin Zach - Oficiální profil

#Eagles, #ladiesday2020, #spolupomahame
... See MoreSee Less

Twitter

Reklama