Joudrs Cup Žen 2014 – 9.4.2014

Joudrs Cup Žen 2014 – 9.4.2014

Ve dnech 4-6. 4. 2014 se tým juniorek Eagles zúčastnil tradičního prvního venkovního turnaje Joudrs cup žen v rámci přípravy na Extraligu juniorek a 3. Ligu žen.

 Ve dnech 4-6. 4. 2014 se tým juniorek Eagles zúčastnil tradičního prvního venkovního turnaje Joudrs cup žen v rámci přípravy na Extraligu juniorek a 3. Ligu žen. Náš tým byl téměř v plném počtu, chyběla pouze marodící Tereza Krbcová.
Nadhazovaly: Kačka Koubková, Bára Dědková, Péťa Cinkeová, Gábi Vlková a Lenka Pantůčková. Chytaly: Kačka Roškotová, Marta Kadeřábková, Anna Beková, Lenka Jordáková a Táňa Elezova. Dále hrály: Simča Chadrabová, Týna Chadrabová, Tereza Vosáhlová, Pája Kameníková a Charlotte Hudlerová. Celým turnajem nás provázeli trenéři: Aleš Chýle, Dáda Viktorýnová a Jirka Havlík. Dále pomáhala, zapisovala, natáčela a měřila Martina Píšková.
První zápas se hrál v pátek 4.4. Naším soupeřem byl mladý tým Radotín C. Kvalitní nadhoz Kačky Koubkové a Báry Dědkové, skvělá pálka ( dva oběhlé HR Kačky Koubkové a Símy Chadrabové a trojmetový odpal při plných metách Lotty Hudlerové  znamenající 3 RBI) a téměř bezchybná hra v poli nám zajistila suverénní výhru 21:1.
V sobotu 5.4. na nás čekal zkušený tým Dračice Brno. Na prkně se po těžkém úrazu ke konci sezóny a dlouhé zimní rekonvalescenci znovu objevila naše skvělá nadhazovačka Lenka Pantůčková. Lenka svým nadhozem zkomplikovala Dračicím útok, a ty nedosáhly ani na jeden bod. Obrana Dračic byla také velmi dobrá, ale přesto se nám podařilo vyhrát 3:0. Toto vítězství nám zajistilo prvenství ve skupině.
Dále nás čekalo čtvrtfinále s týmem PV Praha. V tomto zápase jsme se podřídily pomalé hře soupeřek. Celková únava družstva se projevila chybami v poli a slabší pálkou. V první směně jsme měly ještě sílu zvednout se, ale ta se postupně vytratila. Zápas jsme prohrály 8:3. Touto prohrou jsme se dostaly do spodní čtyřky tabulky.
První nedělní zápas jsme se utkaly s domácím celkem juniorek Joudrs. Tento zápas byl velice dramatický i díky naší riskantní hře v útoku a kvalitní hře Joudrs ve vnějším poli. O vítězi se rozhodlo až v tie-breaku, kde jsme oproti Joudrs dokázaly skórovat. Zápas jsme vyhrály 3:2. Výhra tohoto zápasu znamenala postup do boje o páté místo.
O páté místo jsme se utkaly s Trutnovem. Zkušenější tým z Trutnova nám téměř zamezil útočit, my jemu ale také. Celé čtyři směny byl stav nerozhodný 1:1. V páté směně se nám, ale po krásném hitu Kačky Koubkové na osmičku, podařilo skórovat dvěma body.  A týmu z Trutnova se už nepodařilo zápas otočit díky dvěma skvělým zákrokům Kačky Koubkové na spojce. Zápas jsme vyhrály 3:2.
Celkovým výsledkem čtyři výhry a jedna prohra jsme opět dosáhly pouze na páté místo, které je snad naším prokletím a pronásleduje náš tým na turnajích od minulé sezony.
Na závěr bychom chtěli poděkovat pořadateli turnaje za krásný softballový zážitek ve stále vylepšujícím areálu Joudrs.

Napsaly Charlotte Hudlerová a Gabi Vlková.

Advertisement

Facebook

Hlavní trenér baseballovohého A- týmu Vladimír Chlup hodnotí nedelní zápasy proti Draci Brno

7 likes, 0 comments1 day ago

Baseballová TOP 6: Hroši Brno - Eagles Praha 0:2

28 likes, 0 comments5 days ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama