EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs ARROWS OSTRAVA – GAME 2 – 31.5.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs ARROWS OSTRAVA – GAME 2 – 31.5.2014

Hned pětkrát se měnilo skóre v prvním sobotním zápase, ale byli to Eagleas, kteří tuto přetahovačku vydrželi déle a nakonec zvítězili 4-2.

Až v sedmé směně, po singlu Petra Zýmy proti střídajícímu Michalu Liskovi, se konečně Eagles ujali vedení nadobro.

Rick van Dijck si připsal vítězství v tomto zápase po té, co vystřídal skvěle házejího Duffka, který držel svůj tým v zápase. Rick hodil 2 1/3 směny a nepovolil žádný doběh.

Jan Řeháček měl také dobrý zápas za Arrows, ale jeho dobrých 6 2/3 směny, ve kterých povolil čtyři doběhy, dal čtyři mety zdarma a zaznamenal čtyři strikeouty,  nakonec nestačilo na vítězství.

V dohrávce první směny se Eagles podařilo dostat do brzkého vedení 1-0, když Jan Drábek poslal svým dvoumetovým odpalem pro bod Petra Zýmu.

Arrows vyrovnali na začátku čtvrté směny, když Malík začal dvoumetovým odpalem a Petr Čech ho následoval singlem.

V šesté směně se opět Eagles ujali vedení, když při dvojité krádeži druhé a třetí mety se do honičky dostal Jan Drábek a Matěj Hejma ukradl domácí metu.

V sedmé se hned Arrows podařilo vyrovnat a to když na dva outy odpálil Drong, Kaplan a Malík. Čech pak ukončil směnu fly ballem do pravého pole.

V dohrávce, ale Eagles vrátili hned dva body, když směnu začal Homolka metou zdarma. Michael Zýma se obětoval a posunul Homolku na druhou metu, ale Kania pak odpálil pouze do zadního pole. I Eagles se prosadili až při dvou outech, když Borecký dostal metu zdarma, Petr Zýma pálí hit přes druhou metu a Homolka dobíhá a Jan Pojer pak stahuje Boreckého svým singlem do středního pole.

Šmoldas ještě pro Arrows na začátku deváté směny vykřeše jiskřičku naděje, když vybojuje metu zdarma a pak se na bulk posouvá na druhou metu. Další tři pálkaře, ale Rick van Dijck zvádá společně s obranou vyoutovat.

Na kopci oba nadhazovači udělali kus práce a na pálce se nejvíce dařilo Janu Pojerovi, který si připsal 2 ze 3 s jedním RBI.

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

21 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

54 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama