Extraliga kadetek – 1.kolo – Ledenice – 12.5.2014

Extraliga kadetek – 1.kolo – Ledenice – 12.5.2014

Kadetky na jihu Čech vylovily z kaluží a nepříjemné zimy bronz.

Na první kolo extraligy jsme odjeli v nejsilnějším složení. Do plánů však zasáhla nečekaná indispozice Kamči a Maky, které v průběhu soboty odjely domů (Do háje! 2 ze 3 nadhazovaček jedou domů…) Začátek prvního utkání byl dvakrát odložen kvůli neustávajícímu dešti. Místo v 9:30 jsme začali hrát ve 14:00. V zimě kolem 4-5°C a místy v drobném deštíku nebyly prokřehlé pálkařky obou týmů schopny předvést svoje umění. Velmi dobře si vedly obě nadhazovačky – Gabča Slabá (Eagles) a Áďa Linková (Dvůr). Zápas Dvůr Králové – Eagles skončil neobvyklým výsledkem 0:0.

Do dalšího zápasu ve stejných podmínkách jsme nastoupili proti domácímu týmu. Za nás postupně zázely Bára, Ivča, Terka N. a utkání zavírala Gabča. Ve výsledkové přetahované byly šťastnější soupeřky. Eagles –  Žraloci Ledenice 14:16.

V neděli jsme se probudili do slunečného rána. Pocitová teplota byla o hodně vyšší než v sobotu, ale byl to klam. Vítr a reálná teplota kolem 9°C. Do zápasu s Joudrs šla na nadhoz Terka Černá a zvládla ho bravurně, s úsměvem na tváři a ve velmi dobrém rozpoložení. Horší to bylo s naším útokem. Nedokázali jsme skórovat ani jednou! Joudrs – Eagles 15:0.

Poslední zápas zkráceného programu jsme hráli se Sparks Mladé Buky. Do boje jsme vyrazili s Gabčou na nadhozu. V útoku pálkařky předváděly velmi solidní výkony. Přidávali jsme bodík po bodíku a vítězství bylo naše. Eagles – Sparks Mladé Buky 5:3.

Proti Dvorku to byl spíš boj se zimou i deštěm, nicméně 0 bodů na kontě soupeře svědčí o kvalitě obrany. Nepříjemné byly dvě 0 v našem útoku (zejména proti Joudrs chyběla chuť do bodu). A mrzí i prohra s Ledenicemi. Velmi dobrý bojovný výkon jsme podali proti Sparks. Je dobré, že jsme zakončili turnaj výhrou a výborným výkonem celého týmu.

 

Advertisement

Facebook

Pražský baseballový týden

We will aslo ISCORE all game from baseball and softball. Follow official websites of Prague baseball and softball week. http://www.praguebaseballweek.eu/

1 likes, 0 comments14 hours ago

Live game softball field 2019-06-25

Live streams from central field baseball and softball will be at Eagles youtube page. Do not hasitate to follow. https://www.youtube.com/watch?v=xJiqmhFns6k

4 likes, 0 comments14 hours ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama