Juniorky EAGLES – 2.kolo Extraligy juniorek – 3.místo – 28.5.2014

Juniorky EAGLES – 2.kolo Extraligy juniorek – 3.místo – 28.5.2014

2.kolo Extraligy juniorek se hrálo no víkendu  24.-25.5. na hřištích v Krči a v Radotíně pod taktovkou mezinárodních rozhodčích a za přísného dohledu předsedy ČSA.

Sobota 24.5. 1. zápas: Eagles: Kotlářka   5:13

Jako tradičně jsme prospali začátek prvního zápasu turnaje, nedařilo se nám na nadhozu, v poli jsme kupili chyby a neprosadili se ani na pálce proti nadhozu české reprezentantky Lídy Broukalové. A tak po 3. směně svítil na tabuli hrozivý výsledek 0:12 a prohra rozdílem. Po několika střídáních jsme zpřesnili hru, přidali v útoku a kosmeticky upravili výsledek do přijatelné podoby. Za zmínku stojí 2 odpaly ze dvou startů Týny Chadrabové a trojmetový odpal Téry Krbcové.

2. zápas: Dračice Brno : Eagles   3:9

Povinné vítězství proti soupeřkám z dolní poloviny tabulky zařídily naše mladé hráčky za přispění Téry Krbcové a Gábiny Vlkové na nadhozu. Velmi podařenou premiéru v juniorské Extralize odehrála na spojce kadetka Kamča Folaufová. K vítězství pomohly 2 odpaly ze dvou startů Léni Jordákové a vydařená premiéra Kačky Roškotové na první metě.

Neděle 26.5. 3. zápas: Kunovice : Eagles   12:4

V neděli ráno se nám díky dobré připravenosti celého družstva na zápas, skvělému nadhozu Téry Krbcové, téměř bezchybné obraně a nesmírné potenci v útoku podařilo zaskočit největšího favorita turnaje Snails Kunovice. A po velmi dobrém výkonu všech hráček postoupit do semifinále. Na pálce se zaskvěly Lotty Hudlerová, která dvěma dvoumetovými  odpaly  stáhla 6 bodů a Marta Kadeřábková trojmetovým odpalem 2 body.

4. zápas: Dvůr Králové : Eagles  9:2

Na cestě do finále nás zastavil kvalitní, rychlý nadhoz Apoleny Výborné a vlastní nemohoucnost se vypořádat s krátkou hrou soupeře, která nám činila veliké potíže. Na pálce se zadařilo Terce Vosáhlové,  která zaznamenala 2 odpaly ze dvou startů.

5. zápas: Kotlářka : Eagles   0:9

V boji poražených semifinalistů jsme i s úroky oplatili Kotlářce porážku ze sobotní skupiny.  Na nadhozu opět podala bezchybný výkon Téra Krbcová a připsala si tak první letošní shotout  za výrazného přispění Eliška Thompson na zadáku. Bezchybná obrana a produktivní útok za přispění všech hráček nás s jistotou dovedl k vítězství. Na pálce se neobvykle dařilo Léně Jordákové, Lotty Hudlerové a Týně Chadrabové.

Opět jsem splnili náš plán a umístili se v první čtyřce, která znamená účast na Final four juniorské Extraligy. V tabulce juniorské extraligy se Eagles dělí o druhé místo s Kunovicema se ziskem 27 bodů  za vedoucí Wroclaví 29 bodů, před Dvorem Králové 26 bodů a Kotlářkou s 21 body.

Velkým přínosem do turnaje byla hra Elišky Thompson z A týmu žen a nebojácná premiéra a bezchybná hra na spojce kadetky K. Foulaufové, a 3 vítězné zápasy na nadhozu T. Krbcové.

Za tým Eagles v juniorské Extralize nadhazovaly: K. Koubková, G. Vlková, T. Krbcová, K. Folaufová, chytaly: K. Roškotová, E. Thompson, L. Jordáková , T.Elezova a v poli hrály: P. Kameníková, A. Beková, Ch. Hudlerová, S. Chadrabová, M. Kadeřábková, K. Chadrabová a T. Vosáhlová, koučovali A.Chýle, D. Viktorýnová,  J. Havlík a L.Pantůčková.                                                                                                             napsal A.Chýle

Advertisement

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama