VÍTĚZNÝ VSTUP EAGLES B do 3. České softballové ligy žen 2014 – 14.5.2014

VÍTĚZNÝ VSTUP EAGLES B do 3. České softballové ligy žen 2014 – 14.5.2014

K prvnímu turnaji 3. ligy žen, vyrazil B-tým Eagles do nedalekých Sedlčan a Kladna. Turnaj se svěřenkyním Dády a Jirky povedl ideálně a do tabulky třetí ligy si připsal plný počet bodů.

     V úvodním duelu se hráčky Eagles střetly s pořadatelským Pegas Sedlčany. Útok Eagles se do svého soupeře pustil hned od začátku a každou směnu přidával bod za bodem. K silnému útoku se přidala i dobrá obrana, která dovolila soupeři za pět směn pouze dvakrát obsadit metu. Eagles tak vstoupili do turnaje pravou nohou po výhře 14:0.

V druhém utkání Eagles čekal tým C tým Joudrs Praha. Opět začínáme na pálce a i v druhém utkání první útočná snaha přinesla ovoce v podobě dvou bodů.  Bohnický tým však nedal svoji kůži lacino a v dohrávce druhé směny třemi body otočil skóre ve svůj prospěch. Pálkařky Eagles však také zaznamenaly tři body. Joudrs se už nezmohly na odpověď a po přidání dalších dvou bodů se Eagles mohli radovat z druhé výhry v turnaji  7:3.

Poslední sobotní duel postavil Eagles do cesty Spectrum Praha. Poprvé jsme nastoupily do pole jako první a v úvodu čelily drtivému tlaku týmu z Černého Mostu, který skóroval čtyřikrát. Z počáteční bodové smršti se krčský celek vzpamatoval až v polovině zápasu, kdy nejprve snížil ve třetí směně na dvoubodový rozdíl. V následujícím inningu skóroval 4x a ujal se vedení 6:4. Zlepšená obranná hra již dovolila pouze snížení na 6:5. Eagles tak ze sobotního programu i přes nepříjemné počasí a mrazy odešly stoprocentní.

Nedělní program se přesunul na Kladno, kde se Eagles postavili v prvním duelu hráčky MFF Neratovice. Eagles si na turnaji připisují výhru 11:0.

Blondies České Budějovice byly posledním soupeřem. Eagles nastoupili v roli domácích a opět se první obrana pražskému celku příliš nepovedla. Kombinace hitů, met zdarma a erroru dostaly Eagles do šestibodového manka, které událo ráz zápasu. Unavení Eagles již nenašli síly na výraznější zdramatizování zápasu. Zakončili tak turnaj porážkou 4:8.

I přes závěrečnou prohru na turnaji se Eagles v konečném pořadí umístili na první příčce, která znamená plný počet 18 bodů do průběžné tabulky třetí ligy žen.

Další turnaj 3.čslž se hraje na přelomu května a června ve Svoboda Parku v Bohnicích, toho se však Eagles B nezúčastní, neboť bude hájit české a krčské barvy na mezinárodním turnaji Pinkstertoernooi  2014 na hřišti HCAW v holandské Bussumi.

Zapsaly Simona a Kristýna Chadrabovy

Za tým Eagles se ve 3. ČSLŽ nadhazovaly: L. Pantůčková, G. Vlková, T. Krbcová, chytaly: K. Roškotová, M. Kadeřábková,  L. Jordáková, a v poli hrály: P. Kameníková, A. Beková, Ch. Hudlerová, S. Chadrabová, K. Chadrabová a T. Vosáhlová,

Trenérský tým Daniela Viktorýnová a Jirka Havlík

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

22 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

55 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama