EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 5 – 8.6.2014

EXTRALIGA – EAGLES PRAHA vs SKOKANI OLOMOUC – GAME 5 – 8.6.2014

V druhém sobotním utkání už vedoucí tým tabulky nepřipustil další překvapení a hladce porazil Olomouc, 12-4.

Pět doběhů v prvních dvou směnách rozhodlo o vývoji druhého sobotního utkání.

RBI single Jana Homolky v první směně a single Lukáše Boreckého, RBI single Ládi Vrbského a dvoubodový triple Toma Warda v druhé směně dostatečně podpořili útok Eagles.

Michael Zýma zaznamenal v zápase čtyři hity a dvě RBI. Měl dvoumetový odpal ve čtvrté směně a pak singly ve třetí, sedmé a deváté směně.

Bradley Merritt si přisal další vítězství na kopci. V sedmi směnách povolil tři doběhy (jeden umožněný) na sedm odpalů a tři mety zdarma a rozdal devět strikeoutů.

Jiřímu Šimkovi se nepovedl start za Olomouc a připsal si porážku. V sedmi směnách povolil 12 doběhů, dal pět met zdarma a zaznamenal dva strikeouty.

Ve čtvrté směně Eagles navýšili svůj náskok o další čtyři body. Na odpal Toma Warda do levého pole, který na nerovném terénu uskočil těsně před ním doběhl Petr Zýma i Jan Pojer. Homolka svým dvoumetovým odpalem stáhl Warda a poslední čtvrtý bod ve směně zařídil Michael Zýma dalším dvoumetovým odpalem.

Domácí se pak v šesté směně ještě vzepřeli a udělali tři body. Po metě zdarma, trefení a dvoumetovém odpalu Camerona Moula nejprve doběhl Shannon. Voják se na domácí metu posunul ze třetí mety na puštěný nadhoz. A Schwarz pak svým dvoumetovým odpalem stáhl Moula. Naštěstí Merrit pak zastavil útok strikeoutem Poledny a ground outem Zdražila.

Eagles chtěli ukončit zápas předčasně rozdílem a tak hned v sedmé směně doběhli třikrát. Po singlu Olivera Kocury doběhl Vrbský a po dalším singlu Martina Laubeho doběhl i Jan Pojer. Michael Zýma svým třetím odpalem v zápase stáhl pak Kocuru ze druhé mety. Bohužel další bod už nepřišel a zápas se tak dohrával do deváté směny.

Poslední dvě směny doházel Rick van Dijck a pohodlné vedení již Eagels nepustili.

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

22 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

55 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama