Prohra v semifinále baseballové extraligy znamená konečné 3. místo pro Eagles – 19.8.2014

Prohra v semifinále baseballové extraligy znamená konečné 3. místo pro Eagles – 19.8.2014

Baseballová extraliga mužů 2014

Domácí tým šel do dalších bojů se dvěma výhrami, které získal na hřišti svého soupeře v krčském areálu. Úvod třetího semifinále vyšel výborně hostům. První pálkař Lukáš Borecký proměnil první nadhoz Marka Červenky ve svůj letošní třetí homerun. Po metě zdarma, dvou chybách pole a hitu Laubeho vedli Eagles po dvou směnách 4:0. Pak však na ně přišel trochu útlum a ke slovu se dostali domácí pálkaři. Tomáš Duffek udržel čisté konto do dohrávky 4.inningu. To se prosadil homerunem při dvou autech Fuenmayor a snížil na 1:4. Další dvě směny kralovali nadhazovači, k vidění byl pouze dvoumetový odpal Jakuba Sládka. Pálkařskou „ospalost“ prolomil v dohrávce sedmičky dalším homerunem Petr Síla a pak se děly věci – singl pálí Matuška, toho posílá domů další singl Moravce. Blažkův singl posouvá Moravce na 2. metu, volba v obraně po odpalu Barocha na 3. Po metě zdarma pro Brebnera jsou obsazeny všechny mety a Tomáše Duffka střídá Bradley Merritt. Jakub Sládek ho „přivítal“ homerunem do levého pole, stáhl hned čtyři body a dostal svůj tým do vedení 7:4. Podobnost s druhým semifinálovým zápasem byla nabíledni. Eagles dokázali při své další pálce v 8. směně díky dvoumetovému odpalu Honzy Drábka dostat domů Zýmu a Pojera a snížit na jednobodový rozdíl. Domácí však žádné drama nepřipustili a ještě svůj náskok zvýšili. Po dvou metách zdarma vystřídal Merritta Viktor Šmidt, toho posléze Rick van Dijck, ale ani tito dva nadhazovači kotlářský útok nezastavili – postupně doběhli Aubrecht, Moravec, Baroch, Blažek, Brebner a nejlepší pálkař utkání (3 ze 6, 1x2B, 1xHR, 6xRBI) Jakub Sládek. Hosté ještě zatlačili, ale aut na domácí metě jejich snahy ukončil. Domácí tak postoupili stejně jako v loňském roce do finále, tentokrát 3:0 na zápasy. Další vítězný complete game odházel Marek Červenka.

reklama

Facebook

Vzpomínka na slunečné září a třetí ročník Ladies Day. Vybralo se skvělých 134 300,- pro Standu Zatloukala a my vám za to ještě jednou děkujeme. Naviděnou příští rok v Eagles parku!

Poděkování partnerům akce
Podstata Hudler, Westfield Chodov, Generali Česká pojišťovna, Praga Arena, New Era Cap, HUSTLE Production,  Luna Ateliér s.r.o., HyperCube, Ohňostroje Krupička, Jersey53.eu, 123print.cz Princo International, Snowboardel, Non Glutine, ArtForFans, Pražská Ledárna, Canadian Medical, Occidental Praha, Pierre Fabre Group, Výživový institut, Monster Energy, Tempo Praha, Harley-Davidson, Vlaková loupež escape-adventure.cz, Praha.eu, Avanti @Bohemia Sekt, David Kozma MMA Fighter, @Mary Kay Česká a Slovenská republika, @Dugout Cantina, Milujeme Čtyřku, Play-ball Tempo, Czech Softball, Baseball Czech, Eau Thermale Avène, Jan-Press, Emco cereálie, Profisign plus Aquamarin klub sluníčko, jugger.cz, Martin Zach, Martin Zach - Oficiální profil

#Eagles, #ladiesday2020, #spolupomahame
... See MoreSee Less

Twitter

Reklama