Prohra v semifinále baseballové extraligy znamená konečné 3. místo pro Eagles – 19.8.2014

Prohra v semifinále baseballové extraligy znamená konečné 3. místo pro Eagles – 19.8.2014

Baseballová extraliga mužů 2014

Domácí tým šel do dalších bojů se dvěma výhrami, které získal na hřišti svého soupeře v krčském areálu. Úvod třetího semifinále vyšel výborně hostům. První pálkař Lukáš Borecký proměnil první nadhoz Marka Červenky ve svůj letošní třetí homerun. Po metě zdarma, dvou chybách pole a hitu Laubeho vedli Eagles po dvou směnách 4:0. Pak však na ně přišel trochu útlum a ke slovu se dostali domácí pálkaři. Tomáš Duffek udržel čisté konto do dohrávky 4.inningu. To se prosadil homerunem při dvou autech Fuenmayor a snížil na 1:4. Další dvě směny kralovali nadhazovači, k vidění byl pouze dvoumetový odpal Jakuba Sládka. Pálkařskou „ospalost“ prolomil v dohrávce sedmičky dalším homerunem Petr Síla a pak se děly věci – singl pálí Matuška, toho posílá domů další singl Moravce. Blažkův singl posouvá Moravce na 2. metu, volba v obraně po odpalu Barocha na 3. Po metě zdarma pro Brebnera jsou obsazeny všechny mety a Tomáše Duffka střídá Bradley Merritt. Jakub Sládek ho „přivítal“ homerunem do levého pole, stáhl hned čtyři body a dostal svůj tým do vedení 7:4. Podobnost s druhým semifinálovým zápasem byla nabíledni. Eagles dokázali při své další pálce v 8. směně díky dvoumetovému odpalu Honzy Drábka dostat domů Zýmu a Pojera a snížit na jednobodový rozdíl. Domácí však žádné drama nepřipustili a ještě svůj náskok zvýšili. Po dvou metách zdarma vystřídal Merritta Viktor Šmidt, toho posléze Rick van Dijck, ale ani tito dva nadhazovači kotlářský útok nezastavili – postupně doběhli Aubrecht, Moravec, Baroch, Blažek, Brebner a nejlepší pálkař utkání (3 ze 6, 1x2B, 1xHR, 6xRBI) Jakub Sládek. Hosté ještě zatlačili, ale aut na domácí metě jejich snahy ukončil. Domácí tak postoupili stejně jako v loňském roce do finále, tentokrát 3:0 na zápasy. Další vítězný complete game odházel Marek Červenka.

Advertisement

Facebook

Obrat, který se zapíše do klubové historie předvedli baseballisté v sobotním prvním zápase s Hrochy Brno. Do deváté směny šli s pětibodovým mankem, ale pak se to stalo: Homolka – single Wittig – single Hejma – walk Laube – single, RBI,..

20 likes, 0 comments2 hours ago

Do Eagles Parku dorazí mistrovští Draci Brno. Nenechte si ujít bitvy s obhájci mistrovského titulu v pátek od 19:00 a v sobotu od 14:00.

7 likes, 1 comments5 hours ago

Twitter

Reklama