Kadetky na Joudrs Cup 17 skončily na 2. místě – 2.9.2014

Kadetky na Joudrs Cup 17 skončily na 2. místě – 2.9.2014

Uplynulý víkend patřil kadetkám na mezinárodním turnaji Joudrs Cup 17, kterého se kromě čtyř českých týmů účastnil i tým z Itálie, Polska a dva týmy z amerických základen v Německu.

V pátek jsme se sešli v hojném počtu v areálu SK Joudrs v Bohnicích, kde kvůli dešti byly začátky zápasů posunuty o téměř dvě hodiny. Tento posun však nijak neovlivnil naši hru a zápas s Polkama jsme vyhrály 13:0.

Sobotní ráno pro nás začalo velmi brzo, protože jsme se na ZŠ Dolákova sešli v 8:15, abychom v 9:30 zahájili zápas s Američankami žijícími v Německu (Stuttgart Select). V první části zápasu jsme vyhrávali a tak jsme vyměnili nadhoz, ten se však Američankám zalíbil a bylo nutné sestavu vrátit zpět, abychom pak tie-break mohli vyhrát. Zápas skončil 6:5.

Po přibližně hodinové pauze jsme nastoupili do zápasu s týmem Joudrs U17, který jsme měli párkrát pěkně rozehraný i přes pauzu, kterou způsobil krátký deštík, ale soupeři se podařilo dostat domů o jednu hráčku víc, tak jsme nakonec prohráli 3:4. Tento výsledek nás posunul ve skupině A na druhé místo a následující zápas dle rozpisu jsme odehráli se Sabatem, který proti nám postavil slabší nadhazovačky a my jsme díky několika metám zdarma a mnoha hitům vyhráli 15:1.

Abychom nevypadli ze zvyku, tak nedělní ráno nás po cestě do Bohnic přivítalo vytrvalým deštěm a náš zápas s Joudrs U14 od 11:30 se přesunul z hřiště antukového na hřiště s umělým povrchem. Jelikož po nějaké chvíli bylo i toto hřiště nehratelné, tak byl zápas ukončen po první směně za stavu 3:1. Předpověď hlásila vytrvalý déšť a všechna hřiště již byla úplně mokrá a proto pořadatel v 13 hodin turnaj ukončil a na základě proher, výher a bodů proti stanovil, že tým Eagles skončil na druhém místě za Joudrs U17.

Celý turnaj nám měl posloužit jako další příprava před posledním kolem ligy kadetek a MČR kadetek, protože některé hráčky od soustředění nevzaly míč do ruky. Celkově jsme si vedli velmi dobře a to i díky posílám (Týna s Lenkou – juniorky, Klára s Andy – žákyně).

Turnaje se účastnily: Tina Bauerová, Tereza Černá, Kamila Folaufová, Tereza Kolková, Natálie Kopicová, Barbora Kroupová, Karolína Kučerová, Markéta Mozolová, Tereza Novotná, Viktorie Pifflová (neděle), Gabriela Slabá, Aneta Swárovská, Karla Včeláková (pátek a sobota), žákyně Klára Čejková-Kolací (pátek a sobota), Andrea Markvartová (pátek a sobota) a juniorky Kristýna Chadrabová a Lenka Jordáková.

Marťas

reklama

Facebook

Vzpomínka na slunečné září a třetí ročník Ladies Day. Vybralo se skvělých 134 300,- pro Standu Zatloukala a my vám za to ještě jednou děkujeme. Naviděnou příští rok v Eagles parku!

Poděkování partnerům akce
Podstata Hudler, Westfield Chodov, Generali Česká pojišťovna, Praga Arena, New Era Cap, HUSTLE Production,  Luna Ateliér s.r.o., HyperCube, Ohňostroje Krupička, Jersey53.eu, 123print.cz Princo International, Snowboardel, Non Glutine, ArtForFans, Pražská Ledárna, Canadian Medical, Occidental Praha, Pierre Fabre Group, Výživový institut, Monster Energy, Tempo Praha, Harley-Davidson, Vlaková loupež escape-adventure.cz, Praha.eu, Avanti @Bohemia Sekt, David Kozma MMA Fighter, @Mary Kay Česká a Slovenská republika, @Dugout Cantina, Milujeme Čtyřku, Play-ball Tempo, Czech Softball, Baseball Czech, Eau Thermale Avène, Jan-Press, Emco cereálie, Profisign plus Aquamarin klub sluníčko, jugger.cz, Martin Zach, Martin Zach - Oficiální profil

#Eagles, #ladiesday2020, #spolupomahame
... See MoreSee Less

Twitter

Reklama