MISTRYNĚ REPUBLIKY !!! – 26.9.2014

MISTRYNĚ REPUBLIKY !!! – 26.9.2014

Žákyně na finálovém turnaji žákyň 19. 9. – 21. 9. 2014 po výhře 2:1 nad Joudrs získaly titul mistryň republiky. Gratulujeme !!!

Již v pátek se ve večerních hodinách odehrála dvě utkání. Systémem na dvě vítězství rozehrály týmy Trutnova HSM(4) vs. SaBaTu Praha(5) a Arrows Ostrava(3) vs. Storms Řepy(6) své boje o postup do semifinále. Jak ve večerních tak i ranních utkáních výše nasazení nedopustily žádné překvapení obě série skončily 2:0 na utkání. V sobotních odpoledních hodinách za příjemného podzimního počasí se odehrála další utkání. Vítězný tým Trutnova i tým Arrows Ostrava se utkaly v semifinálových utkáních stejným systémem o nedělní finále. Favorit turnaje domácí tým Joudrs Praha nepřipustil překvapení a zvítězil hned ve svém prvním účinkování. Stejně jako Joudrs Praha i druhý tým po základní části Eagles Praha nedovolil překvapení, ale na své první vítězství se nadřel výrazně více a zvítězil 5:4. Od 18 hod. bylo sehráno utkání o konečné 5 místo. Tým SaBaTu Praha, který byl výrazně zkušenější získal pátou příčku. Děvčata z pražských Řep, věkově nejmladší tým MČR byl milým překvapením letošní EXL žákyň a jako debutantant soutěže hned při prvním startu získal právo účasti na finálovém turnaji a to je úspěch! Všechna děvčata měla možnost ve svých přestávkách mezi zápasy sledovat turnaj Final Four žen a vidět tak jak některé z nich mohou hrát za několik let. V neděli ráno se odehrála druhá utkání mezi Eagles Praha vs. Arrows Ostrava na hřišti „A“ a Joudrs Praha vs. HSM Trutnov na hřišti „B“. Ani zde nedošlo na třetí možné utkání a tak se do odpoledního finále probojovaly oba pražské týmy. V boji o bronzové medaile porazil tým Trutnova, Arrows Ostrava 6:4. Nejužitečnější hráčkou turnaje se stala hráčka Eliška Slaninová kečr týmu HSM Trutnov. Finále, které bylo pro zhruba stovku diváku, kterých se přišlo do Svoboda parku podívat, zajímavé a napínavé. Dominovaly obě nadhazovačky. Pálkařky se jen těžko prosazovaly. Zápas hraný na 5 směn přinesl rozhodující útok ve 4 směně, kdy hráčky Eagles Praha dovezly 2 body. V páté směně se s nepříznivým výsledkem pokusil domácí tým Joudrs udělat nemožné, ale dovezl pouze jeden bod. Výsledkem 2:1 se z vítězství po letech radoval tým Eagles Praha. Nejlepší pálkařkou byla vyhlášena Natálie Tvrzníková a nejlepší nadhazovačkou Andrea Markvartová obě z Eagles Praha. Velké poděkování patří všem skvěle fandícím divákům, kteří vytvořili báječnou sportovní atmosféru.

 

Advertisement

Facebook

U13 mají za sebou víkend na vodě.

21 likes, 0 comments1 day ago

Fotky z příspěvku Eagles Praha - Baseball & Softball

Zlatý First Cup nám ve finále utekl po jediné prohře na turnaji nejtěsnějšim poměrem 0:1! Na osmileté děti neuvěřitelný baseball. A k tomu 2 druhá místa v masters za hod Honzy Černeckého a běh Vojty Plíhala. Gratulujeme

54 likes, 1 comments1 day ago

Twitter

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Reklama